Top Model 10. Spotkanie z bliskimi i sesja z uczestnikami poprzednich edycji. Kto pożegnał się z programem?

Top Model

Top Model

Top Model 10. W środowy wieczór wyemitowano 9. odcinek. Co się wydarzyło? Kto pożegnał się z dalszą rywalizacją, a kto okazał się najlepszy? Sprawdźcie naszą relację.

Top Model to program, który od wielu lat cieszy się sporą popularnością. Oglądający z zaciekawieniem śledzą zmagania uczestników, którzy w poszczególnych odcinkach chcą zachwycić jurorów i wywalczyć awans do kolejnego odcinka. Tak aż do wielkiego finału, w którym mierzą się ze sobą najlepsi.

Aktualnie jest emitowana jubileuszowa, dziesiąta edycja. Od samego początku budzi sporo emocji. Te wywołały m.in. metamorfozy, które nie do końca przypadły wszystkim do gustu, a także sesja z robakami, która budziła sporo obaw. W zeszłym tygodniu z programem pożegnali się Ola i Łukasz. Kto dołączył do nich w środowy wieczór?

Top Model 10. Kto odpadł w 9. odcinku?

Uczestnicy, którzy pozostali w rywalizacji, walczą o wyjazd na fashion week. Z tego zrezygnowała jednak Sophie, która na początku odcinka zdecydowała, że opuszcza dom modeli.

Miejsce Sophie zajęła Ola, która wróciła do domu modeli. Podkreśliła, że nie zmarnuje danej szansy.

Potem nadszedł czas na pierwszą sesją. Tym razem modele pozowali z psami. Ich zadaniem było jak najlepiej wyeksponować biżuterię. Potencjalnym modelom towarzyszyła Małgorzata Socha. Plan urządzono w pięknym miejscu – scenografią był bowiem malowniczy pałacyk.

Najlepiej z tym zadaniem poradzili sobie Weronika oraz Mikołaj. W nagrodę otrzymali karty podarunkowe, które mogą zrealizować w sklepie internetowym.

Potem nadszedł czas na nagranie filmu modowego, w którego trakcie prezentowano modę z lat 60., 80. oraz XXI wieku. Tu bezkonkurencyjna okazała się trzecia grupa, w której skład weszli Kacper, Weronika oraz Julia. W nagrodę otrzymali 1000 zł na zakupy. Dodatkowo model wygrał sesję wizerunkową.

Zanim modele zmierzyli się z sesją panelową, nadszedł czas na niespodziankę – kolację z bliskimi.

Nicole odwiedziła mama, która specjalnie dla córki przyjechała z Włoch. Aspirująca modelka nie potrafiła pohamować emocji. W rozmowie z rodzicielką powiedziała, że nie do końca jest zadowolona z tego, jak sobie radzi. Ta próbowała jej dodać otuchy i powiedziała, że nie powinna być dla siebie aż tak surowa.

Podczas sesji panelowej potencjalnych modeli wspierali uczestnicy poprzednich edycji, wśród nich: Karolina Pisarek, Ania Piszczałka, Mateusz Maga, Dawid Woskanian, Olga Kaczyńska, Mikołaj Śmieszek, Kasia Szklarczyk, Patryk Grudowicz oraz Zuza Kołodziejczyk. Ostatnia z wymienionych pozowała w duecie z Julią. Uczestniczka nie ukrywała, że dzięki temu spełniło się jedno z jej marzeń.

Gdy modele stanęli przed jurorami nadszedł czas na ocenę efektu ich pracy. Najlepsze zdjęcie w 9. odcinku miał Mikołaj. Joanna Krupa powiedziała, że „idzie w dobrym kierunku”. Najgorzej poradził sobie Adam i to on musiał się pożegnać z dalszą rywalizacją.

Oglądaliście 9. odcinek programu Top Model 10? Zgadzacie się z tym werdyktem?


Weronika Zoń - Top Model 10

Weronika Zoń - Top Model 10

Adam Lochyński - Top Model 10

Adam Lochyński - Top Model 10

Aleksandra Skubis - Top Model 10

Aleksandra Skubis - Top Model 10

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×