Top Model 10. Rozgoryczeni widzowie komentują finał i zwycięstwo Dominiki: „Żart, po prostu żart”. Mocno jej się oberwało

Top Model

Top Model

Finał kolejnej edycji Top Model wzbudził mnóstwo emocji wśród widzów. Niestety nie zgadzają się oni z wynikami głosowania. Swoje niezadowolenie wyrazili w komentarzach. 

Top Model to program, który cieszy się ogromną oglądalnością i popularnością wśród widzów. Przez ostatnie tygodnie mieliśmy okazję oglądać zmagania kolejnych uczestników, którzy marzą o wielkiej karierze na wybiegach. Chociaż była to już 10. edycja to cały czas nie brakowało chętnych, którzy tłumnie pojawili się na castingu. Rywalizacja od samego początku była bardzo zacięta, a w show nie zabrakło wielkich emocji. Podczas finału, który odbył się w środę wieczorem, sięgnęły one zenitu.

O zwycięstwo walczyły trzy uczestniczki: Nicole Akonchong, Julia Sobczyńska i Dominika Wysocka. Rywalizacja była niezwykle wyrównana. Tym razem to jednak nie jury, a widzowie mieli ostateczny głos. To ich SMS-y decydowały o wygranej. Najwięcej głosów udało się zdobyć Dominice Wysockiej i to ona wygrała jubileuszową edycję show.

Top Model: widzowie niezadowoleni z werdyktu

Żaden z członków jury nie ukrywał, że miał swojego faworyta. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Joanna Krupa oceniła wyniki rywalizacji i wszystkich finalistów. Przyznała, że kibicowała Nicole.

Myślałam, że Nicole mogła wygrać. Bo ona jest piękna. Jest naturalna. Jest tak piękna, że się zakochujesz. Ale wszystkie nasze kandydatki coś w sobie miały. Julia była high fashion, Nicole poczuła tą pewność siebie i może dlatego ludzie komentują, że była troszkę zaskoczona, że to nie ona wygrała. Może poczuła, że jest taka piękna, bo tak jej mówiliśmy. Na początku była skromną dziewczyną i wreszcie w pewnym momencie w programie zachowywała się jak gwiazda. Na Fashion Weeku każdy projektant wziął ją do pokazu i może przez to była zaskoczona. Albo to też stres. Ludzie różnie komentują. Dominika jest taka girl next door, ale jest śmieszna, ma seksapil, ma tak naprawdę wszystko.

Wiadomo, że ostatni odcinek był pełen emocji nie tylko dla samych uczestników i jury, ale także dla widzów. To oni od pierwszego odcinka śledzili poczynania bohaterów tego formatu i trzymali kciuki za swoich faworytów. Oprócz tego, że wszystko pojawiło się na antenie TVN, to relacja z finału na bieżąco trafiała także na Instagram. Tam też tuż po ogłoszeniu wyniku pojawiła się informacja o tym, że to właśnie Dominika zwyciężyła.

Pod zdjęciem rozpoczęła się prawdziwa dyskusja. W pierwszej kolejności nie zabrakło oczywiście gratulacji, ale fani dali też jasno do zrozumienia, że nie była ona ich faworytką i liczyli na zwycięstwo innej dziewczyny.

  • Ja naprawdę nie rozumiem, co się wydarzyło.
  • Ładna kobitka, ale zdecydowanie Nicole zasługiwała na wygraną.
  • Najbardziej oklepana i basic osoba.
  • Żenada.
  • Żart po prostu żart.
  • Nicole powinna wygrać.
  • O jezu serio. Znowu urocza blondynka z sądziedztwa.
  • Nie zgadzam się.

Takich komentarzy pod informacją o wygranej Dominiki pojawia się mnóstwo. Wy również uważacie, że niesłusznie wygrała, czy wręcz przeciwnie była waszą faworytką?


Dominika Wysocka - Top Model 10 finał

Dominika Wysocka - Top Model 10 finał

Dominika Wysocka- Top Model 10

Dominika Wysocka- Top Model 10

Top Model 10 - finał

Top Model 10 - finał

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×