Za nami pierwszy odcinek Top Chef Gwiazdy! Werdykt bardzo ucieszył uczestników

Konferencja

Konferencja "Top Chef Gwiazdy" - wszyscy uczestnicy

Pierwszy odcinek Top Chef Gwiazdy

Za nami pierwszy odcinek Top Chef Gwiazdy. To kolejna edycja kulinarnego show z tą różnicą, że zamiast anonimowych pasjonatów gotowania występują gwiazdy. Zanim przystąpili do rywalizacji musieli ozdobić swoje lodówki gadżetami, które przywieźli z domu.

Zobacz: Oto pełna lista uczestników Top Chef Gwiazdy!

Uczestnicy na początek nie zostali jednak rzuceni na głęboką wodę. Ich pierwszym zadaniem było przygotowanie popisowego dania z produktów, które mieli dostępne w lodówkach i spiżarni. Niektórzy stwierdzili, że i na tym można było się wyłożyć, bo taka dowolność może zgubić. Nie byli jednak w tym wszystkim sami. Mogli korzystać z pomocy szefów kuchni, którzy wygrali poprzednie edycje programu Polsatu.

Gwiazdy podzielono na dwie grupy. W pierwszej drużynie znaleźli się: Katarzyna Skrzynecka, Wróżbita Maciej, Tomasz Oświeciński, Andrzej Bachleda-Curuś, Anita Sokołowska, a także Małgorzata Kalicińska i Bartosz Kurek. W drugiej drużynie zaprezentowali się: Edyta Pazura, Rafał Maserak, Piotr Galiński, Olga Bończyk, Piotr Vienio Więcławski, a także Beata Oleszek. Na przygotowanie dania mieli godzinę.  Po tym czasie jurorzy degustowali przygotowane przysmaki. Wojciech Modest Amaro, Ewa Wachowicz i Maciej Nowak byli bardzo wyrozumiali dla uczestników i nie krytykowali, a jedynie chwalili to, co przygotowali.

W końcu nadszedł czas na ogłoszenie werdyktu! Emocje sięgnęły zenitu… Wyróżnienie za potrawę z grupy pierwszej dostali Anita i Andrzej, a także trener Tomasz. Amaro był zachwycony stekiem. W drugiej grupie doceniono Beatę.

Uczestnicy skakali do góry z radości, ponieważ nikt nie odpadł i wszyscy wystąpią w kolejnym odcinku, ale wtedy nie będzie już tak kolorowo. Ktoś pożegna się z programem.

Oglądaliście? Jak Wam się podobał pierwszy odcinek Top Chef Gwiazdy? 🙂

Zobacz także: Rafał Maserak przez udział w „Top Chef Gwiazdy” odejdzie z „Tańca z gwiazdami”?

Konferencja

„Top Chef Gwiazdy” – wszyscy uczestnicy


Konferencja

Konferencja "Top Chef Gwiazdy" - wszyscy uczestnicy

All-ONS_2554071-Edyta_Pazura

16-06-2016 Warszawa Uczestnicy programu Top Chef fot. P.Kibitlewski fot. P.Kibitlewski/ONS

Konferencja

Konferencja "Top Chef Gwiazdy" - Wojciech Modest Amaro, Ewa Wachowicz, Maciej Nowak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×