Robert Lewandowski pokonał Anię w rankingu najlepszych influencerów. W pierwszej dziesiątce nie brakuje niespodzianek

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski wyprzedził Annę Lewandowską w rankingu Top 100 Influencerów 2020. Które miejsce zajęła trenerka i komu jeszcze udało się znaleźć w pierwszej dziesiątce zestawienia?

Robert Lewandowski osiąga imponujące wyniki na boisku. Jest w świetnej formie, co zaowocowało nie tylko cennymi nagrodami w prestiżowych konkursach, ale także tym, że zapisał się w historii sportu. Pobił rekord Bundesligi w liczbie strzelonych bramek w jednym sezonie, który należał do Gerda Muellera.

Niemiecki sportowiec zdobył 40 bramek. Przez 50 lat był on nie do ruszenia. Polak zdobył 41. gola w 90. minucie ostatniego meczu w tym sezonie. Podczas konferencji prasowej podkreślał, że nie dowierza w to, co się stało:

Szczerze? Nie do końca zdaję sobie sprawę z tego, co się stało. Chyba w najbliższych tygodniach to do mnie dotrze. Jest wielka frajda, wielka duma, wielkie wzruszenie. W tym meczu były momenty, kiedy zaczynałem się śmiać do siebie. Próbowałem lewą nogą, prawą, głową. I nic. Po jednej z sytuacji pomyślałem nawet, że skoro teraz nie wpadło, to chyba już nie wpadnie. Ale wierzyłem do końca. Sam wolałbym strzelić wcześniej, bo dramaturgia naprawdę była duża. Typowe Hollywood. Z roku na rok udaje mi się coś, o czym wcześniej nie marzyłem.

Top 100 Influencerów 2020. Kto na szczycie listy?

Lewandowski nie tylko osiąga świetne wyniki na boisku, ale także ma sporo grono fanów, którzy obserwują jego życie prywatne. By być z nimi w stałym kontakcie, prowadzi konto na Instagramie. Obserwuje je ponad 20 milionów internautów. Działalność sportowca w sieci nie przeszła bez echa. Okazuje się, że Robert Lewandowski zajął pierwsze miejsce w rankingu Top 100 Influencerów 2020, który stworzył See Bloggers.

Okres, który był brany pod uwagę podczas tworzenia rankingu to pełny 2020 rok. Dane, które poddano analizie, to m.in. liczba obserwujących popularność mierzona ważoną sumą liczby polubień, udostępnień i komentarzy, a także zaangażowanie liczone na poziomie średnich wartości interakcji z pojedynczym wpisem.

Sportowiec pokonał m.in. swoją żonę, Anię, która także uplasowała się w pierwszej dziesiątce. Zajęła czwarte miejsce. Dalej nie brakuje zaskoczeń. Między Lewandowskimi znaleźli się Wersow (2. miejsce) oraz Friz (3. miejsce). Kolejne lokaty należą do Martyny Wojciechowskiej, Julii Kostery, Tromby, Oli Nowak oraz Marcysi Ryskaly. Julia Wieniawa zamyka pierwszą dziesiątkę.

Na dalszych miejscach znaleźli się m.in. Małgorzata Rozenek (21. miejsce), Magda Gessler (22. miejsce), Roksana Węgiel (44. miejsce), Viki Gabor (59. miejsce) oraz Kuba Wojewódzki (60. miejsce). Z pełną listą zestawienia można się zapoznać tutaj.


Robert Lewandowski jest napastnikiem Bayernu Monachium

Robert Lewandowski jest napastnikiem Bayernu Monachium

Weronika Wersow Sowa i Karol Friz Wiśniewski

Weronika Wersow Sowa i Karol Friz Wiśniewski

Anna Lewandowska pokazała sypialnię

Anna Lewandowska pokazała sypialnię

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live niech kaźdy lubi śiebie a reszta mniej waźna co robi otworzył drzwi właczył światło lewą ręką usiadł na kiblu leci 1 2 3 klocki a nie czekaj wypchną 4 ale taki malutki itd 24h i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×