Dominika Tajner z ukochanym na ślubie brata! Panna młoda wyglądała jak marzenie. Co za piękna para!

Tomisław Tajner wziął ślub

Tomisław Tajner wziął ślub

Brat Dominiki Tajner wziął ślub. Jakie zdjęcia pojawiły się w sieci i jak wygląda żona Tomisława Tajnera?

Dominika Tajner przez siedem lat była żoną Michała Wiśniewskiego. Niespodziewanie para postanowiła się rozstać z klasą, czego dowodem może być fakt, że nawet po czasie na swój temat wypowiadają się z klasą. Tak jak wtedy, gdy gwiazda Tańca z gwiazdami, w rozmowie z reporterką Jastrząb Post powiedziała, że „są bardzo dobrymi kumplami”.

Byli małżonkowie znaleźli już szczęście w miłości. Michał w krótkim czasie związał się z Polą, z którą doczekał się piątego dziecka. Dominika na swoją drugą połówkę musiała trochę dłużej poczekać.

Najpierw Dominika spotykała się z 60-letnim cypryjskim biznesmenem i tajemniczym Adamem. Te relacje okazały się nieudane, a Tajner zaskoczyła wieściami o nowym ukochanym. Po raz pierwszy o swojej miłości opowiedziała w rozmowie z Na żywo.

Mam wrażenie, że mężczyzna, z którym obecnie się związałam, to facet do końca życia. Ale nie chcę o nim za dużo opowiadać. Do niedawna zbyt otwarcie mówiłam o swoich uczuciach, teraz postanowiłam zachować więcej dla siebie. Zdradzę tylko, że jest bokserem, z którym czuję się bardzo szczęśliwa. To facet z krwi i kości, który dobrze wie, jak zadbać o kobietę. Mamy wiele wspólnych planów, chcemy jechać na egzotyczne wakacje – wyznała.

Nie zdradziła wówczas, o kim mowa. Już dziś wiadomo, że chodzi o Mariusza Wacha. W sobotę zakochani uczestniczyli w niezwykłym dla Dominiki wydarzeniu. Ślub wziął jej brat.

Brat Dominiki Tajner wziął ślub

Dominika i Tomisław są dziećmi znanego trenera skoczków narciarskich, Apoloniusza Tajnera. W sobotę Adam Małysz oficjalnie zastąpił go na stanowisku prezesa Polskiego Związku Narciarskiego, którą ten pełnił od kilkunastu lat. Okazuje się też, że 25 czerwca miało też miejsce ważne wydarzenie w rodzinie 68-latka. Jego syn wziął ślub.

W sieci nie zabrakło relacji z tego wydarzenia. Pan młody jest niezwykle przystojnym mężczyzną, a jego żona wyglądała jak marzenie w śnieżnobiałej sukni. Tomisław ma 39 lat, jest trenerem głównym kadry narodowej A w kombinacji norweskiej, a ożenił się z Małgorzatą Sanetrą. Na zdjęciach widać, że rodzina już wkrótce się powiększy, bo panna młoda miała wyraźnie zaokrąglony brzuszek.

Wśród gości nie brakowało Dominiki z narzeczonym. Wyglądała fenomenalnie. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Tomisław Tajner wziął ślub

Tomisław Tajner wziął ślub

Tomisław Tajner wziął ślub

Tomisław Tajner wziął ślub

Tomisław Tajner wziął ślub - Dominika Tajner i Mariusz Wach

Tomisław Tajner wziął ślub - Dominika Tajner i Mariusz Wach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×