Szukaj

Małgorzata Tomaszewska w ogniu krytyki. Widzowie zarzucają jej złe potraktowanie 68-latki z „Sanatorium miłości”

Małgorzata Tomaszewska i Halina z Sanatorium miłości

Małgorzata Tomaszewska i Halina z Sanatorium miłości

Halina jest ulubienicą widzów Sanatorium miłości. Uczestniczka programu gościła w Pytaniu na śniadanie, gdzie według widzów została źle potraktowana przez Małgorzatę Tomaszewską.

Halina Jaskra jest uczestniczką 3. edycji hitowego programu TVP Sanatorium miłości. 68-latka jest bezpośrednia, ma ogromny dystansem do siebie i świata. Chociaż jest na emeryturze, nadal pracuje na pół etatu. Jej życie prywatne nie było usłane różami. Odeszła od męża, który źle ją traktował i sama wychowała troje dzieci.

Ulubienica widzów Sanatorium miłości pojawiła się w piątkowym odcinku Pytania na śniadanie, podczas którego odbyła się dyskusja na temat egzotycznych zwierząt. To wtedy właśnie jej fani dopatrzyli się, że Małgorzata Tomaszewska źle potraktowała Halinę.

Małgorzata Tomaszewska źle potraktowała Halinę z Sanatorium miłości?

Halina pojawiła się w programie przy okazji dyskusji na temat hodowli egzotycznych zwierząt. Powiedziała, że boi się wyłącznie żmij, gdy zbiera jagody. 68-latka zapewniła widzów, że nie drży przed jaszczurkami czy wężami. Zresztą udowodniła, że nie jest strachliwa w jednym z odcinków Sanatorium, kiedy jako jedyna odważyła się wziąć na ręce pająka.

Aleksander Sikora namówił panią Halinę, by wzięła węża, który znajdował się w studiu, a ona bez wahania nałożyła go sobie na szyję.

Odważę się, pewnie. Ojej. Ja mogę sobie na szyję… Jaki naszyjnik będę miała, ładny? – mówiła.

Zarówno sam Sikora, jak i widzowie byli pod sporym wrażeniem jej wyczynu. Największą uwagę widzów zwróciła jednak reakcja drugiej prowadzącej, Małgorzaty Tomaszewskiej, która posłała gwieździe Sanatorium miłości dość nieprzyjemne spojrzenie. Chociaż mogło to wynikać ze strachu lub obrzydzenia przed wężem, niektórzy widzowie odebrali to jako zachowanie nieprofesjonalne i godzące w ich ulubienicę.

 • Czyżby Małgorzata Tomaszewska na Halinkę patrzyła jakby z pogardą, wyższością? Nie jest to przyjazne spojrzenie.
 • Pani Tomaszewska nie popisała się. Uważa się za lepszą? Przecież pani Halinka jest sobą, nikogo nie udaje, żeby patrzeć na nią z pogardą.
 • Małgorzata Tomaszewska nieładnie, patrzyła z pogardą na p. Halinkę.
 • Pani Tomaszewska zachowała się bardzo źle, jej wzrok pokazał wszystko.
 • Pani Tomaszewska musi dużo nauczyć się od pani Halinki i najpierw być sobą, kochać ludzi i mieć szacunek do wszystkich. Jest to osoba piękna w środku, która nie potrzebuje opakowania na zewnątrz.
 • Kamera wszystko uchwyci, więcej szacunku dla niektórych gości powinna okazywać – pisali internauci.

Poniżej możecie obejrzeć wizytę pani Haliny w śniadaniówce. Sami oceńcie, czy Małgorzata Tomaszewska źle potraktowała gwiazdę Sanatorium miłości.

Halinka w Pytaniu na śniadanie

Halinka wczoraj w Pytanie na śniadanie znów udowodniła, że odwagi jej nie brakuje 👏🐍🕷 Całość spotkania pod linkiem: ⤵️https://bit.ly/2ZBRn45

Posted by Sanatorium miłości TVP on Monday, February 22, 2021


Halina z Sanatorium miłości w Pytaniu na śniadanie

Halina z Sanatorium miłości w Pytaniu na śniadanie

Halina z Sanatorium miłości w Pytaniu na śniadanie

Halina z Sanatorium miłości w Pytaniu na śniadanie

Halina z Sanatorium miłości w Pnś - reakcja Małgorzaty Tomaszewskiej

Halina z Sanatorium miłości w Pnś - reakcja Małgorzaty Tomaszewskiej

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Pani Tomaszewska normalnie reaguje na weza pewnie jak wiekszosc z nas nie czepiajcie sie

 • ANNA PAWLO. pisze:

  W OCZACH PANI TOMASZEWSKA MIAŁA STRACH CZY POGARDĘ TO JA NA MIEJSCU PANI HALINKI BAŁA BYM SIĘ PANI TOMASZEWSKIEJ NIŻ WĘŻA.,,,,,,BRAWO PANI HALINKO,JAK DLA NMIE TO USIĄDZIE PANI NA KAŻDYM TRONIE.PANI TOMASZEWSKA ZAJMUJE NIE TO MIEJSCE PRACY.

 • Gośćł pisze:

  Wstyd Pani Tomaszewska! , zero szacunku do gościa jakikolwiek by nie był.

 • Gość pisze:

  Bała się tak jak ja to nie pogarda to strach i podziw.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×