Mister Polski 2018 wybrany! Ma ciało jak Adonis i od dawna robi karierę na wybiegu! Tak wygląda najprzystojniejszy Polak!

Tomasz Zarzycki wygrał Mister Polski 2018

Tomasz Zarzycki wygrał Mister Polski 2018

Kto został Misterem Polski 2018?

Kim jest Tomasz Zarzycki – Mister Polski 2018? Ile ma lat i skąd pochodzi? Prezentujemy wyniki konkursu na nowego Mistera Polski. Sprawdź, jak najprzystojniejszy Polak wygląda bez koszulki.

Nowy Mister Polski wybrany. Podczas uroczystej gali w warszawskim Teatrze Capitol, prowadzonej przez Mateusza SzymkowiakaBasię Pasek, pojawiło się wielu celebrytów, którzy oklaskiwali najprzystojniejszych mężczyzn wyłonionych drogą castingów, którzy dotarli aż do finału plebiscytu. Ostatecznie jury zdecydowało, że zwycięzcą konkursu Mister Polski 2018 został Tomasz Zarzycki.

Kim jest Tomasz Zarzycki?

Tomek Zarzycki ma 26 lat i pochodzi z Łodzi. Pracuje aktywnie jako model zarówno w Polsce, jak i za granicą. Wielokrotnie uczestniczył w pokazach mody, pozował na łamach poczytnych magazynów, został również wybrany Misterem Pytania na śniadanie. Studiował logistykę, ale obecnie zrobił sobie przerwę od nauki ze względu na zobowiązania zawodowe. Jego znak zodiaku to byk.

Uwielbia podróże, motoryzację i sporty ekstremalne. Czynnie uprawia snowboard i wakeboard. Ulubiona potrawa to placki po zbójnicku, które najlepiej smakują mu w towarzystwie przyjaciół. Relaksuje się przy muzyce i dobrej książce. Szczęście daje mu świadomość szczęścia rodziny i najbliższych.

Ma słabość do kobiet w szpilkach.

Na pytanie co jest najtrudniejsze w życiu, Tomek odpowiedział „życie”. Jego siłą jest miłość.

TOP3 wyborów Mister Polski 2018

O szarfę i nagrodę walczyło 16 kandydatów. Na scenie zaprezentowali się zarówno bez koszulek, jak i w garniturach. Zasiadające za stołem jurorskim osobistości związane ze światem mediów, takie jak: Majka Jeżowska, Paula Tumala, Julia Wróblewska, Helena Deeds i pr menadżer Aldona Wleklak, miały nie lada problem z wyborem zwycięzcy, dlatego organizatorzy wyłonili także dwóch v-ce misterów. O włos od zwycięstwa byli:

  • I v-ce Mister Polski 2018: Marcin Moczulski
  • II v-ce Mister Polski 2018: Michał Grudzień

W galerii znajdziecie zdjęcia najprzystojniejszego mężczyzny w Polsce. Ciekawe, czy poradzi sobie w show-biznesie równie dobrze, jak Jakub Kucner, który zajął drugie miejsce w światowych wyborach Mister Supranational 2018, a już na wiosnę wystąpi w Tańcu z gwiazdami.

Czy Tomasz Zarzycki zasłużył na tytuł Mistera Polski 2018?

Gwiazdy i celebryci na wyborach Mistera Polski 2018: Paula Tumala, Majka Jeżowska, Jakub Kucner

TYLKO U NAS! Wiemy, z kim Stefano Terazzino zatańczy w „Tańcu z gwiazdami 9”! Wygraną ma w kieszeni!

Julia Wieniawa oficjalnie potwierdziła rozstanie z Antkiem Królikowskim! Zadała mu właśnie ostateczny cios! Ujawniła WSZYSTKO!


Tomasz Zarzycki – kim jest zwycięzca konkursu Mister Polski 2018?

Tomasz Zarzycki – kim jest zwycięzca konkursu Mister Polski 2018?

I v-ce Mister Polski 2018: Marcin Moczulski

I v-ce Mister Polski 2018: Marcin Moczulski

II v-ce Mister Polski 2018: Michał Grudzień

II v-ce Mister Polski 2018: Michał Grudzień

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×