Szukaj

Tomasz Wolny dosadnie odpowiedział na słowa Jarosława Kuźniara: „Karykatura człowieka?!!!”. Nie przebierał w słowach

Tomasz Wolny i Jarosław Kuźniar

Tomasz Wolny i Jarosław Kuźniar

Tomasz Wolny jest bardzo oburzony. Prowadzący Pytanie na śniadanie postanowił skomentować wypowiedź Jarosława Kuźniara na temat wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Co napisał w sieci?

Kwestia zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej wzbudza ogromne emocje. Już od kilku miesięcy, odkąd projekt ustawy poszedł pod dyskusję na forum, odbywają się liczne demonstracje kobiet oraz ich partnerów. Zdecydowana większość Polaków nie zgadza się z nowym pomysłem rządu, a protesty i głośny sprzeciw miały na celu zmianę ich decyzji. Niestety Strajk Kobiet, który był bardzo licznie wspierany przez gwiazdy, na niewiele się zdał. 27 stycznia weszła w życie ustawa, która zabrania lekarzom przerwania ciąży gdy płód obciążony jest wadami letalnymi.

Już jesienią gwiazdy licznie zaczęły angażować się w protesty. Masowo zamieszczały wpisy w social mediach, w których nie pozostawiały na partii rządzącej suchej nitki. Masowo wychodziły też na uliczne pochody i wspierały protestujące kobiety. Temat zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej nadal wzbudza emocje i kontrowersje. Swój głos w sprawie już po raz kolejny postanowił zabrać Tomasz Wolny. Zamieścił w sieci dosyć ostry wpis, który jest odpowiedzią na wypowiedź Jarosława Kuźniara.

Oburzony Tomasz Wolny komentuje wypowiedź Jarosława Kuźniara

Tomasz Wolny jest jedną z największych gwiazd TVP. Prowadzący Pytanie na śniadanie już jakiś czas temu zabrał głos w sprawie aborcji i chociaż wyraźnie podkreślił, że jest „za życiem”, to opowiedział się też po stronie kobiet, za co zebrał wiele pochwał od internautów. Prywatnie jest mężem dziennikarki Agaty Tomaszewskiej i ojcem trójki dzieci. Dziennikarz wyjątkowo oburzył się ostatnią wypowiedzią kolegi po fachu, czyli Jarosława Kuźniara i postanowił zabrać głos w sprawie.

Agnieszka Borowska, rzeczniczka Ministerstwa Sprawiedliwości w rozmowie z TVN24 powiedziała, że kobiety, które urodzą dziecko z wadami, będą miały zapewnione wsparcie. Będą mogły skorzystać z pokoju do „wypłakania się”. Sytuację skomentował Jarosław Kuźniar, który nie przebierał w słowach.

Szanowna rzeczniczko Ministerstwa Sprawiedliwości, to Narodowe Płakanie dla matek, które zmusiliście do urodzenia karykatur człowieka, będą w każdym województwie, mieście, gminie czy tylko przy resorcie niesprawiedliwości? – dopytywał w sieci Kuźniar.

Te słowa, a konkretnie nazywanie chorych dzieci „karykaturami człowieka” bardzo oburzyły Tomasza Wolnego, który zamieścił w swoich social mediach obszerny wpis, w którym odniósł się do komentarza dziennikarza Onetu.

Wprost i wciąż nie wierzę… „Karykatura człowieka” ?!!! Nie mogę uwierzyć, ze takie słowa w ogóle padły i to z ust znanego dziennikarza. Nie mogę w to uwierzyć, bo przecież moja ferajna z dodatkowym chromosomem miłości, czyli Zespołem Downa… Nie jest żadną „karykaturą człowieka”, a wręcz PROFESURĄ CZŁOWIECZEŃSTWA!!! Od nich możemy się tylko uczyć! Wszyscy! W tym zarówno autor tej „karykaturalnej” opinii, jak i autorzy innych haseł.

Wpis Tomasza spotkał się z bardzo pozytywnymi komentarzami internautów, swoje poparcie wyraziło też wiele gwiazd, które doceniły jego odwagę i chęć znalezienia kompromisu w tej absurdalnej sytuacji, w jakiej znalazły się kobiety. Jak na razie Jarosław Kuźniar nie odniósł się do obszernego komentarza Tomasza Wolnego.


Tomasz Wolny wygrał TeleKamerę w 2020 roku

Tomasz Wolny wygrał TeleKamerę w 2020 roku

Tomasz Wolny - gwiazdy na premierze filmu Czyściec

Tomasz Wolny - gwiazdy na premierze filmu Czyściec

Jarosław Kuźniar o swoim programie w Onecie

Jarosław Kuźniar o swoim programie w Onecie

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Wolny popada w przesade nie jes kobieta i nie ma pojecia oczym mowi wiecej pokory zycze

 • Gość pisze:

  Gość, czytaj ze zrozumieniem🤔

 • Gość pisze:

  Wolny niech pójdzie do pokoju płaczu, zobaczy urodzone zdeformowane dziecko i znajdzie dla niego adekwatne określenie a później niech się wypowiada, „murzynów” nie ma to karykatur tez nie – żenujące jak na dziennikarza, ale jaki pan taki kram więc nie ma się co dziwić

 • Aga pisze:

  Coraz bardziej wkurza mnie ten Wolny, kiedyś był normalnym i spokojnym facetem a teraz zachowuje się jakby pozjadal wszystkie rozumy. Za bardzo chce się podlizac wiadomo komu…brzydko Panie Tomku

 • ewa pisze:

  jak sie ma zdrowe dzieci to dobrze prosze adoptowac chore Kuzniar rzetelny dziennikarz

 • Gość pisze:

  Panie Tomaszu ma pan klasę i swoje zdanie czego wielu Polakom brakuje brawo

 • Gość pisze:

  brawo panie Tomaszu!!! karykaturą to jest kuźniar

 • Gość pisze:

  A może niech ktoś się nas zapyta, czy chcemy żeby nasze podatki szły na takie dzieci?! Ja się nie zgadzam, jeśli ktoś świadomie decyduje się na urodzenie takiego dziecka to nich bierze za to odpowiedzialność.

 • Gość pisze:

  Pan Wolny to taki madry bo ma zdrowe dzieci. Moze czas zamilknac panie Wolny? Moze niech rodzicow dzieci ciazko uposledzonych sie wypowiedza?

 • Gość pisze:

  Wolny jest prolifersem i podchodzi do sprawy ideologicznie

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×