Zagadka rozwiązana! Już wiadomo kiedy Tomasz Wolny odejdzie z „Pytania na śniadanie”! Jest oficjalne oświadczenie TVP!

Tomasz Wolny odchodzi z Pytania na śniadanie?

Tomasz Wolny odchodzi z Pytania na śniadanie?

Tomasz Wolny odchodzi z Pytania na śniadanie?

TVP postanowiła odnieść się do zaskakujących informacji zamieszczonych przez Fakt, w których czytamy, że Tomasz Wolny odchodzi z Pytania na śniadanie. Czy Marcelina Zawadzka straci swojego telewizyjnego partnera?

W ostatnim czasie fanów Tomasza Wolnego zmroziła informacja, którą podał Fakt. Tabloid poinformował bowiem, że uwielbiany przez widzów gwiazdor Pytania na śniadanie odchodzi ze śniadaniowego programu. Powodem tej decyzji miały być nowe wyzwania dziennikarza w redakcji informacyjnej. Sensacyjne wieści natychmiast dotarły do władz TVP, zatem szybko telewizja postanowiła się do nich odnieść.

Tomasz Wolny w TVP pracuje od 19 lat. Jest związany z programem informacyjnym Panorama, w 2015 roku dołączył do ekipy Pytania na śniadanie, gdzie wspólnie z piękną Marceliną Zawadzką prowadzi śniadaniówkę. Wiadomość o odejściu Tomka z porannego pasma programowego TVP wielce zasmuciła jego fanów. Na szczęście z pomocą ruszył prezes TVP, który temat plotek opublikowanych przez Fakt całkowicie zdementował. Telewizja Polska zapewniła swoich widzów, że dziennikarz pozostanie w programie śniadaniowym TVP2:

W związku z medialnymi doniesieniami o odejściu pana Tomasza Wolnego z TVP, informujemy, że to nieprawda. Tomasz Wolny wciąż będzie częścią zespołu tworzącego najpopularniejszy, poranny program w Polsce – „Pytanie na Śniadanie” – podaje TVP.

Zaskakujące informacje o swoim odejściu z Pytania na Śniadanie skomentował także sam zainteresowany. Tomasz Wolny za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do autora artykułu umieszczonego w Fakcie:

Autorom tekstu dzięki za uwagę ale gdyby następnym razem zainteresowali się jedną z moich akcji dla dzieciaków, Powstańców albo dla moich przyjaciół z zespołem Downa czyli czymś co ma miejsce NAPRAWDĘ… to będę bardzo zobowiązany 😉 Do zobaczenia! – napisał Tomek Wolny.

Cieszycie się z takiej decyzji TVP?

SKANDAL! Marcelina Zawadzka i jej kolega z TVP zostali perfidnie oszukani! Bezprawnie wykorzystano zdjęcia gwiazd oraz opublikowano szkalujący ich artykuł!

Marcelina Zawadzka najseksowniejszą gwiazdą TVP! Jej szpilki odbierają mowę! Są boskie!

Tomasz Wolny pierwszy raz o swoim małżeństwie! On pracuje w TVP, jego żona w TVN-ie. Czy jest między nimi rywalizacja? [WIDEO]


Tomasz Wolny w Pytanie na śniadanie, 9 marca 2019

Tomasz Wolny w Pytanie na śniadanie, 9 marca 2019

Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny – TeleKamery 2019

Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny – TeleKamery 2019

Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny z pomalowanymi twarzami

Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny z pomalowanymi twarzami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×