Tomasz Stockinger zderzył się z dzikiem. Na miejscu pojawiły się dwa zastępy straży. Są zdjęcia

Tomasz Stockinger

Tomasz Stockinger

Tomasz Stockinger zderzył się z dzikiem. Na miejscu pojawiły się dwa zastępy straży pożarnej. Zdjęcia obiegły social media.

Tomasz Stockinger jest aktorem z wieloletnim doświadczeniem. Pierwsze kroki w branży stawiał w 1978 roku, gdy wcielił się w boya hotelowego w serialu Życie na gorąco. W kolejnych latach grał w takich produkcjach jak m.in. Matki żony i kochanki oraz Dom. To jednak Klan, w którym gości od 1997 roku przyniósł mu największą rozpoznawalność.

Aktorowi świetnie się układa nie tylko w życiu zawodowym, ale także prywatnym. Jest w szczęśliwym związku z Katarzyną. Pojawił się z nią m.in. podczas turnieju amatorskiego Aktorskiego Klubu Tenisowego, który odbył się w Mrągowie. Wówczas jednak nie chciał się wypowiadać na ten temat:

Podczas turnieju amatorskiego Aktorskiego Klubu Tenisowego, który odbył się w Mrągowie na początku czerwca, gwiazdorowi towarzyszyła nowa partnerka, atrakcyjna brunetka o imieniu Katarzyna. Tomasz Stockinger zachowuje dyskrecję na jej temat – obiecał, że powie coś więcej, gdy przyjdzie czas na zwierzenia – podawał jakiś czas temu Na żywo.

Para ma za sobą debiut na salonach. Zakochani pojawili się razem na obchodach 90-lecia Juraty. Cierpliwie pozowali do wspólnych zdjęć i wyglądali przepięknie (więcej tutaj).

Tomasz Stockinger zderzył się z dzikiem. Co się stało?

Super Express donosi, że Tomasz Stockinger ma za sobą trudną sytuację. Pod Płockiem, a konkretniej w miejscowości Bulkowo-Kolonia, pojazd, którym się przemieszczał, zderzył się z dzikiem. O tym, że taka sytuacja miała miejsce, poinformowali druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bulkowie. Opublikowali na Facebooku zdjęcia z miejsca zdarzenia.

Chociaż sytuacja wyglądała groźnie, na szczęście aktorowi nic się nie stało. Dowodem może być fakt, że gdy opuścił pojazd, chętnie pozował do zdjęć ze strażakami:

Wyjazd 24.09.2021, godzina 20:28, miejscowość Bulkowo-Kolonia, kolizja auta osobowego z dzikiem oraz miłe spotkanie z Tomaszem Stockingerem. SIS: PSP JRG 3 x 2, OSP KSRG BULKOWO x 1, ZRM x 1, POLICJA x 1.

Wspomniane fotografie, które opublikowali strażacy, znajdziecie w galerii.


Tomasz Stockinger zderzył się z dzikiem

Tomasz Stockinger zderzył się z dzikiem

Tomasz Stockinger zderzył się z dzikiem

Tomasz Stockinger zderzył się z dzikiem

Tomasz Stockinger zderzył się z dzikiem

Tomasz Stockinger zderzył się z dzikiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×