Tomasz Stockinger pokazał młodszą partnerkę i opowiedział o ich związku. Trafił na anioła nie kobietę

Tomasz Stockinger

Tomasz Stockinger

Tomasz Stockinger przeszedł poważną operację serca, po której powoli wraca do zdrowia. Aktor w ostatnim wywiadzie wyjawił nie tylko, jak się czuje, ale opowiedział o nowej miłości. Wiadomo też kiedy wraca do serialu Klan.

Tomasz Stockinger, to aktor doskonale znany widzom. Na scenie obecny jest od kilku dekad i może pochwalić się ogromnym doświadczeniem. Na swoim koncie ma role w uwielbianych filmach, występy na deskach teatrów i udział w najpopularniejszych serialach. Serca fanów zaskarbił sobie, pojawiając się w takich formatach jak Dom, Matki, żony i kochanki, a wreszcie Klan. W jednej z najpopularniejszych telenoweli w Polsce od ponad dwóch dekad wciela się w postać doktora Lubicza.

Chociaż aktor nie mógł nigdy narzekać na swoją karierę, to ostatnio w jego życiu prywatnym nie układało się najlepiej. Po dwudziestu latach małżeństwa rozwiódł się ze swoją żoną Jolantą. Do tego pojawiły się poważne problemy ze zdrowiem. Na początku zeszłego roku lekarze wykryli u niego poważną wadę serca i musiał poddać się szybkiemu zabiegowi.

Tomasz Stockinger o powrocie do zdrowia i nowej miłości

Aktor w czasie pandemii i obostrzeń dochodził do zdrowia. Wykorzystał go na rekonwalescencję. Na szczęście już czuje się dużo lepiej, ale nadal nie może zapomnieć o trudnym czasie, który samotnie spędził w szpitalnym łóżku. O wszystkim opowiedział w rozmowie z Twoim Imperium:

Ciągną się za mną te bardzo przykre dni samotności na OIOM-ie, gdy po cichu rozmawiałem z Panem Bogiem i Świętym Piotrem. To wydarzenie mnie odmieniło i teraz spoglądam na życie inaczej – jak na darowiznę.

Wraz z powrotem do zdrowia przyszła także pora na nową miłość. O tym, że Tomasz Stockinger jest zakochany, wiadomo już od jakiegoś czasu. Ostatnio pojawił się nawet z partnerką na turnieju tenisowym. Zdradził, że dzięki nowej miłości znowu chce mu się żyć.

Miłość jest tym, czego szukamy przez całe życie, co czasem gubimy, ale znowu odnajdujemy. Jest najważniejszym, co może nas spotkać i czego potrzebujemy. Mnie obecnie to nowe uczucie uskrzydla i dodaje sił. Nic więcej na temat tej znajomości nie powiem, ponieważ nie zostałem do tego upoważniony.

Aktor nie zdradził zbyt wiele o relacji łączącej go z partnerką, ale wiadomo, że ich miłość rozkwita. Dowodem może być fakt, że niedawno zadebiutowali razem na imprezie, na której przyciągali spojrzenia tłumów. Tomasz powiedział także, że czuje się na tyle dobrze, że nie tylko wrócił na tenisowe korty, ale już w lipcu pojawi się na planie serialu Klan.


Tomasz Stockinger z partnerką

Tomasz Stockinger z partnerką

Tomasz Stockinger z partnerką

Tomasz Stockinger z partnerką

Tomasz Stockinger w filmie 365 dni zagra ojca Laury

Tomasz Stockinger w filmie 365 dni zagra ojca Laury

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×