Tomasz Stockinger jest chory na Covid-19. Wieści niepokoją w kontekście niedawnych kłopotów zdrowotnych aktora

Tomasz Stockinger ma koronawirusa

Tomasz Stockinger ma koronawirusa

Tomasz Stockinger poinformował w wideo na Instagramie, że choruje na koronawirusa. W jakim jest stanie?

Tomasz Stockinger jest bardzo popularnym polskim aktorem. Pierwsze kroki w zawodzie stawiał w 1978 roku, gdy wcielił się w boya hotelowego w serialu Życie na gorąco. W kolejnych latach grał w takich produkcjach jak m.in. Matki żony i kochanki oraz Dom. To jednak Klan, w którym gości od 1997 roku, przyniósł mu największą rozpoznawalność. Oprócz grania w filmach także śpiewa. Występował na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze, a w 2005 wydał debiutancki album studyjny, zatytułowany Melodią wracasz do mnie.

Prywatnie aktor jest rozwodnikiem. Z byłą żoną ma syna Roberta, który jest dziennikarzem. Stockingerowi ostatnio jednak ponownie świetnie się układa nie tylko w życiu zawodowym, ale także prywatnym. Jest w szczęśliwym związku z Katarzyną. Pojawił się z nią m.in. podczas turnieju amatorskiego Aktorskiego Klubu Tenisowego, który odbył się w Mrągowie. Wówczas jednak nie chciał się wypowiadać na ten temat:

Podczas turnieju amatorskiego Aktorskiego Klubu Tenisowego, który odbył się w Mrągowie na początku czerwca, gwiazdorowi towarzyszyła nowa partnerka, atrakcyjna brunetka o imieniu Katarzyna. Tomasz Stockinger zachowuje dyskrecję na jej temat – obiecał, że powie coś więcej, gdy przyjdzie czas na zwierzenia – podawał jakiś czas temu Na żywo.

Para ma za sobą debiut na salonach. Pojawili się razem na obchodach 90-lecia Juraty. Cierpliwie pozowali do wspólnych zdjęć i wyglądali przepięknie (więcej tutaj).

Jakiś czas temu jednak media obiegły niepokojące wieści. Tomasz Stockinger wylądował w szpitalu. Konieczna była operacja. Lekarze wykryli u artysty wadę serca. Prawdopodobnie była ona spowodowana zapaleniem płuc, które aktor wcześniej przeszedł. Tym bardziej może martwić, że aktor właśnie zdradził na Instagramie, że ma koronawirusa.

Tomasz Stockinger ma koronawirusa

Tomasz Stockinger niedawno założył profil na Instagramie. Uważa, że na to nigdy nie jest za późno. Niestety jednym z pierwszych postów aktora jest ten, w którym informuje o koronawirusie.

Myślałem, że mnie nie doścignie, ale myliłem się… Od kilku dni rozgościł się u mnie covid. Przyjąłem gościa ciepło…  ale mam nadzieję, że niebawem odjedzie i nie zostawi po sobie pamiątek… Jednak, jak widzicie i słyszycie, nie jest źle. uważajcie na siebie, trzymajcie się zdrowo! #covid_19 #koronawirus – napisał.

Fakt ten bardzo niepokoi, zważywszy na niedawne problemy zdrowotne Stockingera. Miejmy nadzieję, że już wkrótce Tomasz wróci do formy, czego także życzą mu internauci.


Tomasz Stockinger ma koronawirusa

Tomasz Stockinger ma koronawirusa

Tomasz Stockinger ma koronawirusa

Tomasz Stockinger ma koronawirusa

Tomasz Stockinger ma koronawirusa

Tomasz Stockinger ma koronawirusa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×