Tomasz Stockinger radzi Beacie Kozidrak. Kilka lat temu sam usłyszał wyrok za jazdę pod wpływem alkoholu

Beata Kozidrak i Tomasz Stockinger

Beata Kozidrak i Tomasz Stockinger

Beata Kozidrak została zatrzymana za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. Tomasz Stockinger skomentował całą sytuację na łamach tabloidu. Kilka lat temu przechodził przez to samo. Co jej radzi?

Beata Kozidrak przeżywa obecnie ciężkie chwile. Po paśmie sukcesów, czyli koncertach, które w ostatnim czasie porywały tłumy i wydaniu autobiografii, na jej życiorysie pojawiła się spora skaza. Kilka dni temu wokalistka została zatrzymana przez policję za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu.

Do wszystkiego doszło w centrum Warszawy, po tym jak gwiazda nie zatrzymała się na czerwonym świetle. Podczas badania alkomatem funkcjonariuszom ukazał się zatrważający wynik.

Gwiazda polskiej estrady miała we krwi aż 2 promile alkoholu. W czwartek ma zostać przesłuchana przez policję i usłyszeć zarzut prowadzenia w stanie nietrzeźwości, za co grozi do dwóch lat więzienia. […] Według nieoficjalnej informacji PAP piosenkarka miała jechać od krawężnika do krawężnika „zygzakiem” – napisał Fakt.

Po kilku godzinach milczenia Beata postanowiła wydać oficjalne oświadczenie dotyczące tego, co się stało. Przeprosiła w nim fanów i oznajmiła, że liczy się z przykrymi konsekwencjami swojego występku.

Tomasz Stockinger o sytuacji Beaty Kozidrak

Głos w sprawie wyczynu Beaty zabierają kolejne osoby. Wczoraj w prasie wypowiedział się medioznawca, Wojciech Szalkiewicz, który stwierdził, że powinna ona „udzielić wywiadu spowiedzi”. Teraz sytuację wokalistki ocenił Tomasz Stockinger.

Aktor Klanu sam kilka lat temu znalazł się w niemal identycznej sytuacji. W 2009 roku spowodował wypadek drogowy pod wpływem alkoholu i zbiegł z miejsca zdarzenia. Za ten czyn został skazany na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata oraz karę grzywny wynoszącą 10 tys. złotych. Po zatrzymaniu okazało się, że ma 2,3 promila alkoholu.

Stockinger doskonale wie, jak to jest być na świeczniku w nie najlepszym świetle. W rozmowie z Faktem skomentował to, co się wydarzyło w życiu Beaty Kozidrak. Ma dla niej osobistą radę:

Nie znam dokładnie okoliczności tego, co się przydarzyło Beacie Kozidrak, więc trudno mi się jednoznacznie ustosunkować. Nie wiem, czy to, co się z nią stało, to choroba alkoholowa, czy może załamanie. Zapewne jest jej bardzo ciężko i myślę, że krytyka, choć uzasadniona powinna być wyważona. Wnioski dla niej z tej lekcji są oczywiste. Pewnie do specjalisty trzeba pójść.

Aktor wie, że krytyka może zniszczyć człowieka. Stwierdził, że w obecnej sytuacji Beacie bardziej przypada się pomocna dłoń, niż ogólne potępienie ze strony fanów i opinii publicznej:

Potępienie czynu jest oczywiste, ale też bardzo łatwo wylać dziecko z kąpielą i zniszczyć człowieka. Potępienie i krytyka dla samej satysfakcji, że ktoś się potknął w życiu i można go teraz specjalnie kopać, niczego dobrego nie przyniosą. Myślę, że od krytyki ważniejsza jest teraz próba podania jej ręki. Resztą zajmie się prawo – stwierdził Tomasz Stockinger.

Przypomnijmy, że Beacie Kozidrak za jazdę pod wpływem alkoholu grozi nie tylko utrata prawa jazdy, ale także do dwóch lat pozbawienia wolności.


Beta Kozidrak - oświadczenie

Beta Kozidrak - oświadczenie

Beata Kozidrak – Earth Festival 2021

Beata Kozidrak – Earth Festival 2021

Tomasz Stockinger - Opole 2021

Tomasz Stockinger - Opole 2021

Komentarze

 • Gość pisze:

  A kogo to obchodzi miała męża i rodzinę to po co to wszystko spieprzyła .

 • Gość pisze:

  Za takie wykroczenie powinno się tracić prawo jazdy np. na rok. Może to da trochę do myślenia pijanym kierowcom zanim wsiądą za kierownicę. Tylko czy pijany myśli co robi?!

 • Gość pisze:

  Uważam ze od dłuższego czasu źle się działo z panią Beatą.Rozpad małżeństwa samotność brak przyjaciół i załamanie gotowe.Życze pani Beacie żeby złapała w życiu równowage .Jako piosenkarkę bardzo ją cenie szkoda że tak skończyła się przygoda ze sceną

 • Gość pisze:

  Mowienie o chorobie alkoholowej w przypadku Beaty jest nie na miejscu. Nikt tego nie wie, a przypuszczenia ani pani Jezowskiej ani Moniki Richardson sa niezyczliwe i niekolezenskie.

 • Alicja pisze:

  Weź się w garść stara pruchwo !!! Tak właśnie zginą mój syn bo się komuś wydawało że po alkoholu da się jeździć , trzeba było po taksówkę zadzwonić , rozczarowanie wielkie. Mam nadzieję że slono za to zapłacisz !!!!!!!!!!

 • Gość pisze:

  Taki lajf prawo jak to ładnie brzmi i tu pojawia sie Bóg i niestety po co się meczyc jak moźna zrobic piaskownice nienawidze go nie moźna krasc gwałcic palic szalików w pułtusku co pan powiedział 2 hot dogi prosze dla zony w c4ąźy gratis cw..lu 10 auto prawo i spierd..laj auto nie to 10lat 100tys prawko i spierd…laj ale ja jestem gwiazda 20lat 1mln prawko i spierd..laj biskupem 30lat 10mln prawko i spierd..laj mogę cały dz4eń i to tyle

 • Gość pisze:

  Bardzo ładny wpis został napisany przez Pana T. SZ. MA RACJĘ. POPIERAM.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×