Szukaj

Jak on schudł! Wyraźnie szczuplejszy Tomasz Sekielski na wyborach. To chyba metamorfoza roku

Tomasz Sekielski

Tomasz Sekielski

Tomasz Sekielski zagłosował w wyborach prezydenckich, o czym poinformował na Instagramie. Dodał zdjęcie, na którym pozuje przy urnie. Dopiero teraz widać, jak bardzo schudł. 

Tomasz Sekielski w najgorszym momencie ważył aż 185 kilogramów, o czym poinformował internautów w jednym z filmików. W pewnym momencie postanowił wziąć się za siebie i zaczął się odchudzać. By wspomóc ten proces, przeszedł operację zmniejszenia żołądka. O powodach decyzji opowiedział w sieci:

Po konsultacjach z lekarzami i badaniach, uznałem że nie ma odwrotu. Dlatego poddałem się operacji bariatrycznej. To wielki krok w mojej walce o zdrowie i życie. Zabieg przebiegł bez problemów co jest zasługą doktora Wiesława Pesty i jego znakomitego zespołu z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie. Składam im WIELKIE PODZIĘKOWANIA!!! Dziękuję też Heni Krzywonos, która zmobilizowała mnie do podjęcia tej trudnej decyzji.

Od tego momentu dziennikarz zrzucił aż 70 kilogramów. Jak podkreślał w jednym z wpisów na Instagramie, nie zamierza na tym poprzestać.

Tomasz Sekielski zagłosował w wyborach prezydenckich 2020

Sekielski jest bardzo aktywny w sieci. Regularnie publikuje posty, w których zwraca uwagę internautów na ważne tematy. Do takich z pewnością należy druga tura głosowania w wyborach prezydenckich. Tomasz dodał nowe zdjęcie, na którym pozuje przy urnie. Pokazuje sylwetkę w pełnej okazałości — dopiero teraz widać, jak bardzo schudł.

Zrobione, zagłosowane ‼️ Mam nadzieję, że Wy także oddaliście/oddacie swój głos ‼️ #wybory2020 #wyboryprezydenckie2020 #election #presidentialelection #shotoniphone

Zachwyceni internauci komplementują wygląd dziennikarza, zdradzają, czy już oddali głos:

  • Panie Tomku świetnie Pan wygląda.
  • Tak, oddany. Z narzeczonym już o 7 godz. byliśmy w lokalu.
  • Dobra robota, świetnie wyglądasz.

Głosowanie trwa do godziny 21:00. Wówczas poznamy pierwsze, sondażowe wyniki wyborów.


Tomasz Sekielski - gwiazdy głosują w II turze wyborów prezydenckich 2020

Tomasz Sekielski - gwiazdy głosują w II turze wyborów prezydenckich 2020

Tomasz Sekielski na nowym zdjęciu

Tomasz Sekielski na nowym zdjęciu

Tomasz Sekielski próbuje schudnąć

Tomasz Sekielski próbuje schudnąć

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×