Szukaj

Znany polski dziennikarz walczy z otyłością! Ważył 185 kilogramów

Tomasz Sekielski dieta

Tomasz Sekielski dieta

Tomasz Sekielski ważył 185 kilogramów

Tomasz Sekielski wyjawił, że jeszcze niedawno ważył 185 kilogramów. Znany polski dziennikarz opowiedział o kłopotach z nadwagą w rozmowie z Newsweekiem. Ile waży obecnie? Co robi, żeby odzyskać zdrowie i zbić wagę?

Tomasz Sekielski w niezwykle szczerym wywiadzie z Newsweekiem opowiedział o swojej walce z nadwagą. Znany na salonach dziennikarz jeszcze niedawno ważył aż 185 kilogramów i – jak sam wyjawił – wcale nie zwracał na to uwagi. Gdy jednak wszedł na wagę i zobaczył tę liczbę, nieźle się przestraszył. Podjął więc mocne postanowienie, że zrzuci nadprogramowe kilogramy.

Jak wyjawił w wywiadzie, winą za swój stan obarcza… pracę:

W naszym zawodzie często nie masz czasu zjeść czegoś porządnego w ciągu dnia. Więc jak wpadałem do domu, to pustoszyłem lodówkę. Przeżyłem dzień na pięciu kawach i jednym batonie i byłem tak głodny, że traciłem kontrolę nad tym, co jem. Mój organizm był przyzwyczajony, że wieczorem dostaje wielką wyżerkę.

Dziennikarz wyjawił, że w przeszłości robił wszystko, byle tylko „nie wziąć się za siebie”. Dopiero 185 na wadze go otrzeźwiło:

Prowadzisz grę sam ze sobą, żeby znaleźć usprawiedliwienie dla tego, co robisz. Żeby te chwile rozkoszy, kiedy się obżerasz, przykrywały klęski, kiedy jednak nie możesz dopiąć spodni i dociera do ciebie, że jesteś grubasem. Przyznam szczerze, że zszokowała mnie ta liczba, która pokazała się na wyświetlaczu wagi. Przejście dwustu metrów sprawiało, że miałem zadyszkę i tętno jak maratończyk. I właściwie potrzebowałbym punktu żywieniowego co 200 metrów, żeby móc ruszyć dalej. Stawy mnie bolały. Na szczęście mój organizm znosił przez lata ten niezdrowy tryb życia i nie miałem problemów typowych dla takiej otyłości

Teraz Tomasz waży 177 kilogramów, nadal ćwiczy, chodzi na basen, spożywa zbilansowane posiłki i walczy o to, żeby schudnąć. Jak wyjawił, chce ważyć 85 kilogramów, czyli zostawić ich za sobą aż 100!

Myślicie, że mu się uda?

Wow! Katarzyna Bosacka schudła, zmieniła styl i wygląda bosko! Gdy weszła wszyscy oniemieli z wrażenia!

Dorota Szelągowska w mig schudła 40 kilo! Dotarliśmy do jej cudownej diety!

Andrzej Grabowski schudł więcej niż Karolina Szostak! Zdradził sekret swojej magicznej metamorfozy


Tomasz Sekielski przeszedł na dietę

Tomasz Sekielski przeszedł na dietę

Tomasz Sekielski przeszedł na dietę

Tomasz Sekielski przeszedł na dietę

Tomasz Sekielski przeszedł na dietę

Tomasz Sekielski przeszedł na dietę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×