Sensacja! Ruszyły zdjęcia do polskiej wersji hitowego serialu „Gra o tron”! Obsada to prawdziwa rewelacja z górnej półki! [WIDEO]

Gra o tron po polsku

Gra o tron po polsku

Tomasz Oświeciński poinformował na Instagramie swoich fanów, że zakończył pracę na planie polskiej wersji filmu Gra o tron. Gwiazdor M jak miłość nagrał dla szałowy filmik, którym wywołał prawdziwą rewolucję w sieci.

Amerykańska superprodukcja – Gra o Tron od dawna zdobyła serca polskich widzów. Amerykański serial fantasy stworzony przez Davida Benioffa i D.B. Weissa dla HBO, jest adaptacją sagi Pieśń lodu i ognia autorstwa amerykańskiego pisarza George’a R.R. Martina.  Akcja serialu rozgrywa się na fikcyjnym kontynencie Westeros na którym znajduje się Siedem Królestw od położonego na północy Muru do południowego Dorne, na pobliskim kontynencie Essos oraz okolicznych wyspach.

Serial został przedłużony ósmy – ostatni sezon składające się z siedmiu odcinków. Okazuje się, że popularność bajkowych opowieści jest tak ogromna, że powstała polska wersja amerykańskiej produkcji. O tym zaskakującym fakcie poinformował za pośrednictwem instagrama –  Tomasz Oświeciński.  Aktor, który zdobył rozpoznawalność dzięki roli Marcina  w filmie Pitbull. Nowe porządki  oraz Andrzejka w M jak miłość, pokazał film z planu produkcji polskiej Gry o tron. Niestety Tomek w raz z koleżanką nie zdradzili koga zagrają.

Polska wersja „Gra o Tron „- napisał Tomek

Oczywiście aktor zrobił szałowy żart dla swoich fanów, film jest bowiem nagrany w ogrodzie z ekipą serialu M jak miłość. Zabawny filmik natychmiast stał się hitem w sieci, zgarniając mnóstwo miłych komentarzy.

  • J. Snow + Daenerys + Dragon
  • Super
  • Najlepsi
  • No to czekamy
  • Uwielbiam Was
  • Dawno mnie nic tak nie rozbawiło

Co wy na to?

 

Ring zmienił się w cyrk! Popek został zmiażdżony przez rywala! To koniec [WIDEO]

 

Tomasz Oświeciński po raz pierwszy z córką Mają! Podobna do znanego taty?

Tomasz Oświeciński pierwszy raz o powrocie do swojej żony! Było bardzo intymnie [WIDEO]


Marek Kaliszuk – Pozytywna Klinika w Teatrze Kamienica

Tomasz Oświeciński – Pozytywna Klinika w Teatrze Kamienica

Gwiazdy świętują Wielkanoc - Tomasz Oświeciński

Gwiazdy świętują Wielkanoc - Tomasz Oświeciński

Tomasz Oświeciński - na VIP CROSS 2017

Tomasz Oświeciński - na VIP CROSS 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×