Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie do poznania! Teraz to tykająca seksbomba!
Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie do poznania! Teraz to tykająca seksbomba!

Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie do poznania! Teraz...

Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie...

Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak Anna Lewandowska Klarę! Co za podobieństwo!
Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak Anna Lewandowska Klarę! Co za podobieństwo!

Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak Anna Lewandowska Klarę!...

Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak...

Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła z ubrań, a zamiast bikini użyła wachlarza!
Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła z ubrań, a zamiast bikini użyła wachlarza!

Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła z ubrań, a...

Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła...

Dziś niedziela, 22.07.2018

Tomasz Oświeciński po raz pierwszy z żoną o kryzysie małżeńskim, który doprowadził do rozwodu. Teraz znów są razem: „Nie widziałem jej problemów”. Ta historia łamie serce!

Tomasz Oświeciński żonaTomasz Oświeciński pierwszy wywiad z żoną o kryzysie małżeńskim

Tomasz Oświeciński jest obecnie u szczytu swojej sławy. Jego kariera filmowa rozwija się w zawrotnym tempie i to nie tylko w M jak miłość. Nikt tak jak on nie potrafi wcielić się w postać twardego faceta. Jak się jednak okazuje, w życiu prywatnym Tomka nie działo się najlepiej. Aktor od dwóch lat był singlem. Wszystko przez pracę i sport, które stały się jego życiem.

Tomek oprócz ról w kasowych filmach pozwolił sobie na udział w rozrywce! Przypomnijmy, że monstrualny aktor był jednym z uczestników show TVN Agent – Gwiazdy. Wówczas na planie bardzo zaprzyjaźnił się ze zjawiskowo piękną egzotyczna blogerką Tamarą Gonalez Pereą. Jednak romansu miedzy nimi nie było, pozostała jedynie sympatia. Tomek nadal był singlem, choć widziano go kilka razy z modelką Luizą Dorosz. Media wytropiły kolejną rzekomą sympatie Tomasza, miała nią być tajemnicza Anita.

Oświeciński był na topie zatem ochoczo udzielił ciekawych wywiadów w których nawiązał do swojego rozstania z żoną Aleksandrą. W jednym z wywiadów dla magazynu Grazia szczerze wyjawił, że małżonka była zazdrosna o jego filmowe sceny miłosne, a nawet pocałunki:

Były przez to sprzeczki. Ja jej tłumaczyłem, że to moja praca, robię to, bo jest w scenariuszu, a ona na to: ”Wiesz, to ja się jutro pocałuję z kolegą w pracy, nagram to i ci wyślę”. (…) Moja żona nie była zadowolona, że gram w serialu, wolała, żebym siedział w domu, robił coś innego – mówił.

Ogromnym zaskoczeniem był zatem dzisiejszy wywiad Tomka dla Dzień Dobry TVN, podczas którego, ku zaskoczeniu wszystkich, pojawił się z byłą żoną, Aleksandrą. Byli małżonkowie otwarcie mówili o swoim kryzysie w związku, a także wyjawili sposób w jaki udało im się z niego wyjść. Nikt nie przypuszczał, że para ponownie jest razem dzięki ich córce, która w liście do św. Mikołaja prosiła o to, żeby tata wrócił do domu:

Gdybyśmy nie mieli Mai, pewnie kontakt by się urwał – mówiła w programie Aleksandra Oświecińska.

W pewnym momencie każdy z nas postawił na swoim. Widziałem tylko swoje problemy, a nie widziałem problemów żony. Trzeba rozmawiać i rozumieć drugą osobę – mówił Tomasz.

Człowiekowi ciężko się przyznać do tego, że brakuje mu tej drugiej osoby. To się dzieje powoli. Szukasz zastępstwa i go nie możesz znaleźć. Porównujesz wszystko inne do tego co było i dochodzisz do wniosku, że to jednak nie to – dodał aktor w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską

Jak w romantycznej komedii, ich związek ponownie wypełniony jest miłością. Oboje postanowili nie wracać do przeszłości, chcą obecnie żyć teraźniejszością:

Staramy się więcej rozmawiać, a przeszłość zamykamy – zamknął temat Tomasz

Ich powrót nie jest łatwy, oboje są po przejściach, jednak maja nadzieje, że właśnie im wszystko się uda, i ponownie stworzą szczęśliwy związek, szczególnie ważny dla ich córeczki. Co ciekawe para myśli nawet o ponownym ślubie:

Kościelny nadal mamy – śmieje się Aleksandra.

Tomasz jest za, bowiem nie znosi słów macocha i konkubina.

Trzymamy wiec kciuki za nową miłość Tomasza i Aleksandry!

Tomasz Oświeciński pierwszy raz o powrocie do swojej żony! Było bardzo intymnie [WIDEO]

Skandal na targach fitness! Tomasz Oświeciński wdał się w szarpaninę z uczestnikami! „Padły wyzwiska pod adresem matki”

Będzie wojna! Tomasz Oświeciński w niewybrednych słowach wyjawił co naprawdę myśli o Popku. „Jest gościem godnym pożałowania” [WIDEO]Czy Tomasz Oświeciński budzi Twoją sympatię?

Komentarzy: 1


Asia | 29 marca 2018, 17:39

Przepraszam wiem,że jest zajęty ale zakochałam się w jego stwierdzeniu o najbrzydszych słowach
Konkubina
Macocha
Żeby jeszcze inni Panowie byli tak honorowi i dostrzegli obraźliwy wydźwięk tego sformułowania
Partnerka ładniej ale też nie fajnie
Ps serdeczności na nowszej drodze życia


Dodaj komentarz
×