Tomasz Oświeciński pochwalił się nowym domem. Takiej rezydencji może mu pozazdrościć wiele gwiazd

Tomasz Oświeciński pokazał nowy dom

Tomasz Oświeciński pokazał nowy dom

Tomasz Oświeciński kilka miesięcy temu rozpoczął budowę nowego domu. Coraz chętniej pokazuje fanom, jak będzie mieszkał w niedalekiej przyszłości. Bryła budynku robi imponujące wrażenie.

Tomasz Oświeciński swoje pierwsze kroki w show-biznesie zaczął stawiać w 2010 roku, gdy otrzymał epizodyczną rolę w serialu Klan. W kolejnych latach można było zobaczyć go w takich produkcjach, jak Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości, Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć czy w filmie Być jak Kazimierz Deyna. Olbrzymią popularność zyskał jednak dzięki roli Andrzeja Lisieckiego w M jak miłość. Na planie serialu pojawia się regularnie od sześciu lat. Od 2014 roku grywa także w produkcjach Patryka Vegi.

W 1999 roku mężczyzna usłyszał zarzut udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, za co został skazany na dwa lata pozbawienia wolności. To jednak nie przeszkodziło mu w tym, by spełniać swoje marzenia. W 2009 roku na świat przyszła jego córka, Maja, która jest owocem związku małżeńskiego z Aleksandrą. 12-latka jest oczkiem w głowie ojca.

Tomasz Oświeciński pokazał, jak wygląda jego nowy dom

Tomasz przez lata zdobył wielu fanów, z którymi stara się pozostawać w stałym kontakcie. Prowadzi konto na Instagramie, które obserwuje obecnie ponad 140 tysięcy internautów. Mężczyzna chętnie odsłania wybrane kulisy swojej codzienności.

48-latek ostatnio skupił się przede wszystkim na budowie nowego domu. Chętnie relacjonował w sieci przebieg prac. Na początku tego roku udostępnił w sieci zdjęcie, na którym pozował w jednym z niewykończonych pomieszczeń. Zdradził wówczas, że spełnia jedno ze swoich marzeń.

Marzenia się spełniają! Choć przyznam, że dom nie zawsze był moim marzeniem… Nie wiem może się starzeję. Jestem mega szczęśliwy, ale i przerażony, bo wiem ile roboty mnie czeka. Roboty na, której się nie znam… Do tego tyle rzeczy do wybrania, tyle decyzji do ogarnięcia dach, okna, tynki, schody, bramy…

Przez kolejne miesiące wraz z żoną kompletował niezbędne elementy wyposażenia. We wtorkowy poranek mężczyzna pochwalił się na Instagramie zdjęciami, na których można zobaczyć, jak jego dom wygląda z zewnątrz. Okazuje się, że prace na zewnątrz dobiegają końca. Elewacja budynku wykonana jest w części z klinkieru oraz drewnianych desek, które kontrastują z białym tynkiem. Za domem znajduje się wyjście na olbrzymi taras, z którego z całą pewnością rozciąga się przepiękny widok na ogród. Uwagę przykuwa również eleganckie ogrodzenie.

Wspomniane kadry powstały przy okazji kolejnej wizyty na placu budowy. Na jednym ze zdjęć aktor prowadzi ożywioną rozmowę z żoną. W opisie karuzeli zdradził, czego dotyczyła.

Jesteście przesądni❓

Ja trochę tak…
Jest podobno 13 popularnych przesądów budowlanych… przypadek że akurat tyle?
Jednym z nich jest zawieszanie na dachu wiechy, czyli wieńca z kwiatów, traw i gałęzi na zakończenie budowy.

My właśnie rozkminiamy z Olą kto ten wieniec zrobi a przede wszystkim kto z nas i jak tam wejdzie. Po drabinie czy przez komin? Jak myślicie, na kogo wypadło? Producent zwieńczenia naszego nowego gniazdka @bratexdachy deklaruje, że jest tak solidny, iż nie zarwie się nawet pod moim ciężarem jeśli wybór padnie na mnie.

Więcej zdjęć domu Tomasza Oświecińskiego znajdziecie w naszej galerii.


Tomasz Oświeciński - nowy dom

Tomasz Oświeciński - nowy dom

Tomasz Oświeciński - nowy dom

Tomasz Oświeciński - nowy dom

Tomasz Oświeciński - nowy dom

Tomasz Oświeciński - nowy dom

Komentarze

 • Gość pisze:

  Zarobil to ma

 • Lolek pisze:

  Z przekrętów jak można żyć 😂😂😂😂

 • Kuba pisze:

  Ja to was ludzie nie rozumiem. Piękny dom w świetnym stylu tylko pozazdrościć można , a tu żadnego pozytywnego komentarza. Skąd w was wszystkich się bieze tyle gniewu tyle złości . Kto z nas by nie chciał uczestniczyć w takim projekcie , codziennie myslec marzyć projektować tworzyć coś a na końcu się tym cieszyc . Czy to nie jest wspaniałe , pokonać tyle trudności sprostać tylu decyzja . Ludzie to jest coś pięknego i ta duma na samym końcu kiedy już jest wszystko gotowe. Ode mnie wielki szacun każdemu który osiąga sukces . Pozdrawiam

 • Gość pisze:

  Taki live jak inni vat na 3zł a dom za 3mln takie to fachowce w tym kraju nic dziwnego ze rumuny się śmieją najwaźniejszy jest alarm przeciwpożarowy oc i danina na nowe moźliwosci ładny płotek faktura jest ha ha powodzenia i to tyle

  • Gość pisze:

   Podnieta na początku, i po Ch taki moloch. Mnie żona odwiodła odakiej stodoły. Dzięki Bogu i jej decyzja trafiona. Widać, pokazowa musi być.

 • GośćReady pisze:

  Gdybym kradł tyle ile On …. też bym taki miał… Zbudowany z przekrętów… sprawa w toku.

 • Gość bubu pisze:

  Ten dom to z Vatu?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×