Zaskakujące wyznanie Tomasza Oświecińskiego na temat Michała Szpaka w programie Kuby Wojewódzkiego. Tego nikt się nie spodziewał

Tomasz Oświeciński o relacji z Michałem Szpakiem

W dzisiejszym programie Kuby Wojewódzkiego na kanapie zasiadł uczestnik programu Agent, Tomasz Oświeciński. Już w pierwszym odcinku show dało się zauważyć, że słynny trener personalny nie nawiązał dobrego kontaktu z Michałem Szpakiem. W programie wiele razy doszło do ostrej wymiany zdań między gwiazdami.

Kuba Wojewódzki nie byłby sobą, gdyby nie poprosił Tomasza o komentarz. Jak naprawdę wyglądają relacje trenera i piosenkarza?

Ja miałem odrębny wizerunek męskości. I też nie mógłbym sobie rozpuścić włosów tak jak Michał bo ich nie mam. Ale tak naprawdę nie chodziło mi o jego długo włosy, to jest artysta. I nie jestem homofobem. Uważam tylko, że Michał powinien oddać wtedy wygrany apartament kobiecie. Jestem dżentelmenem i tak bym zrobił.

Prezenter nawiązał do orientacji seksualnej Michała. Zasugerował, że ten jest biseksualny. Komentarz Tomasza zaskoczył jednak wszystkich:

Nie interesuje mnie jego orientacja seksualna, ja do niego nic nie mam. Będę głosował na niego na Eurowizji. Cała rodzina będzie głosowała!

Wygląda na to,  że wokalista właśnie stał się bogatszy o dodatkowego fana 🙂 Kto by pomyślał, że ten konflikt zakończy się w taki sposób.

Kto wie, być może z tej relacji narodzi się przyjaźń 🙂

Michał Szpak wygra Eurowizję 2016?

Michał Szpak wygra Eurowizję 2016?

Tomasz Oświeciński - otwarcie nowego butiku Maćka Sieradzky'ego 2016

Tomasz Oświeciński – otwarcie nowego butiku Maćka Sieradzky’ego 2016

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×