Z TVN24 odeszła kolejna gwiazda. „Rozwiązaliśmy umowę za porozumieniem stron”

Zespół TVN24

Zespół TVN24

Pracę w TVN24 zakończyła kolejna gwiazda. Po niespełna 15 latach szeregi stacji opuścił uwielbiany dziennikarz, którego szybko nie zobaczymy w nowych barwach.

W 2020 roku z pracą w TVN pożegnało się kilka gwiazd. Najwięcej emocji wzbudziło odejście Justyny Pochanke, która od prawie dwóch dekad witała się z widzami na szklanym ekranie. Teraz okazuje się, że w jej ślady poszedł kolejny prezenter doskonale znany widzom z serwisów informacyjnych.

Tomasz Marzec odszedł z TVN24. Dlaczego?

Wirtualne media poinformowały, że szeregi zespołu redakcyjnego TVN24 po niespełna 15 latach opuścił Tomasz Marzec. Dziennikarz największą popularność zyskał jako prowadzący weekendowe wydania Czarno na białym. Co było powodem zakończenia współpracy z gigantem?

Marzec w oficjalnym komunikacie do mediów wyznał, że umowę z TVN24 rozwiązał za porozumieniem stron. Na razie nie chce jednak opowiadać o powodach odejścia i swoich planach zawodowych. Nie wiadomo więc, czy zakończenie współpracy związane jest z transferem do innej stacji. Pewne jest, że nawet jeśli został podkupiony przez konkurencję, to prędko nie zobaczymy go w nowych barwach.

Nie opowiadam o swoich planach zawodowych. Rozwiązaliśmy z TVN24 umowę za porozumieniem stron. Mam półroczny zakaz konkurencji i czuję potrzebę odpoczynku po tych intensywnych latach.

Super Express spekuluje, że Tomasz Marzec wiosną, gdy wszystkie ograniczenia formalne wygasną, dołączy do ekipy realizującej program Polsatu Raport. Program tworzą właśnie byli dziennikarze Czarno na białym.

Tomasz Marzec: życie prywatne

Tomasz w TVN24 zyskał stałe grono widzów, a nawet znalazł miłość. W przeszłości związany był z Joanną Kryńską, z którą doczekał się dwójki dzieci – 8-letniego Franka i 5-letniego Jana. Para rozstała się rok temu. Od niedawna Marzec związany jest z Julią Lewandowską, byłą dziecięcą aktorką (Plecak pełen przygód), która ostatnio zagrała w 2015 roku w Barwach szczęścia. Jej ojcem jest Marek Lewandowski, aktor znany m.in. z M jak miłość.


Tomasz Marzec i Julia Lewandowska są parą

Tomasz Marzec i Julia Lewandowska są parą

Tomasz Marzec z synami

Tomasz Marzec z synami

Tomasz Marzec z synami

Tomasz Marzec z synami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×