Żona Tomka Mackiewicza straciła cierpliwość! „Jeżeli nadal będziecie Państwo opluwać Jego…”

Żona Tomasza Mackiewicza

Żona Tomasza Mackiewicza

Żona Tomasza Mackiewicza rozprawia się z hejterami

Dramat, który rozegrał się u szczytu Nanga Parbat podzielił Polaków. Tragiczna historia, której bohaterami byli Tomasz Mackiewicz i Elisabeth Revol wywołała ogromne kontrowersje na całym świecie, ale najbardziej można odczuć je w rodzimym kraju himalaisty – podczas gdy jedni opłakują go i modlą się o cud, inni zalewają jego rodzinę i najbliższych negatywnymi komentarzami. Wszystko przez fundusz, który utworzono, by wspomóc akcję ratunkową.

Szybko okazało się, że zgromadzonych pieniędzy jest dużo, dużo więcej niż potrzeba było na sfinansowanie ekipy, która miała dotrzeć do Revol i uwięzionego na górze Tomasza. W Internecie zapanował chaos.

Hejterzy rzucili się na rodzinę Mackiewicza i zaczęli oskarżać jego żonę o wykorzystywanie tragedii do wzbogacenia się. Gdy negatywne komentarze zaczęły przekraczać granice przyzwoitości, żona himalaisty nie wytrzymała:

Proszę o powstrzymanie się od złych i nieludzkich komentarzy na tej stronie. Tomek zawsze pomagał innym, dawał z siebie wszystko każdemu, niewiele albo nic nie zostawiając sobie. Brał na siebie cierpienia innych i każdemu w cierpieniu starał się ulżyć. Nie miał nic w znaczeniu materialnym. Całe życie bardzo ciężko pracował. Podobnie jak ja. Wszelkie zgromadzone środki zostaną przeznaczone dla dzieci, a także na wspieranie tych, którzy tej pomocy potrzebują. Myślę, że taka byłaby jego wola. O pieniądze nigdy nie dbał. Wręcz przeciwnie. Uważał, że są przyczyną największego zła na tym świecie. Jeżeli nadal będziecie Państwo opluwać Jego i naszą rodzinę na tej stronie wyłączę komentarze. Mimo wolności słowa. Dla Jego pamięci i z szacunku do Niego. Wsparcie jest dobrowolne. Pamiętajcie, że dobro wraca. I to dobro od niego, to jakiego teraz doznajemy, wróci do tych, którzy będą pomocy potrzebowali. Taka jest Jego wola. I ja o to zadbam.
Mój ból po stracie Najukochańszego i Najbliższego mi Człowieka na tym świecie jest nie do opisania. To wszystko robię dla Pamięci o Nim, dla Jego Dobrego Imienia i dla szacunku dla tego, czego dokonał. Zapłacił za to najwyższą cenę. Oceny zostawcie Państwo na później albo zachowajcie je dla siebie. Każdy ma do nich prawo. Ale nie na tej stronie i nie w tej chwili.

ANu

Co wy myślicie o całej tej sprawie? Powinna zablokować komentarze czy zignorować hejterów?

Joanna Racewicz komentuje tragedię z Nanga Parbat. Ma kilka słów do żony Tomasza Mackiewicza [WIDEO]

Dzieci Tomasza Mackiewicza dostaną ogromne pieniądze na życie! Przy okazji tragedii himalaisty pojawiło się również sporo oszustów

Znany jasnowidz doskonale wie, co tak naprawdę wydarzyło się z Tomaszem Mackiewiczem na szczycie Nanga Parbat!


Oficjalny raport z akcji na Nanga Parbat. Dlaczego nie ratowano Tomasza Mackiewicza?

Oficjalny raport z akcji na Nanga Parbat. Dlaczego nie ratowano Tomasza Mackiewicza?

Tomasz Mackiewicz z żoną, Anną

Tomasz Mackiewicz z żoną, Anną

Żona Tomasza Mackiewicza zlinczowana w sieci

Żona Tomasza Mackiewicza zlinczowana w sieci

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×