Tomasz Lis mocno schudł po wyjściu ze szpitala. Nowe zdjęcia dziennikarza obiegły media

Tomasz Lis

Tomasz Lis wyszedł ze szpitala. W środowy poranek do mediów trafiły aktualne zdjęcia dziennikarza. W jakiej jest formie?

Tomasz Lis w grudniu wybrał się do Olsztyna, gdzie miał przeprowadzić wywiad z sędzią Pawłem Juszczyszynem. Do spotkania nie doszło. Dziennikarz trafił do szpitala. W rozmowie z mediami informację tę potwierdzili pracujący w placówce lekarze, którzy nie chcieli wyjawić nic więcej:

Potwierdzam, że Tomasz jest w szpitalu i przechodzi badania na oddziale intensywnej terapii. Nie udzielamy dodatkowych informacji w tej sprawie.

Tomasz Lis wyszedł ze szpitala. Jak się czuje?

Chociaż zarówno dziennikarz, jak i osoby z jego otoczenia nie chciały komentować jego stanu zdrowia, mężczyzna zaczął dochodzić do siebie. Wrócił do aktywności na Twitterze, gdzie pokazał m.in. swoich rehabilitantów, z którymi współpracował w jednym z warszawskich szpitali. Podziękował im za opiekę i pomoc w powrocie do pełni sił i zdrowia:

Serdecznie dziękuję lekarzom, rehabilitantom i paniom pielęgniarkom z Oddziału Rehabilitacji IPiN w Warszawie, dzięki którym w życzliwej atmosferze stosunkowo szybko doszedłem do siebie, stanąłem na nogi i niemal wróciłem do dawnej formy – napisał.

Tomasz Lis wraca do formy

Tomasz Lis wraca do formy

Okazuje się, że stan zdrowia Tomasza Lisa jest na tyle dobry, że mężczyzna wyszedł ze szpitala. Wygląda na to, że powoli jego życie wraca do normalności, czego dowodem może być fakt, że wybrał się do jednej z modnej restauracji. Chociaż znacznie schudł, dobry humor go nie opuszczał:

Dziennikarza przyłapaliśmy w jednej z modnych knajpek w centrum stolicy. Ten, kto nie wiedział, że ostatnio miał on problemy ze zdrowiem, raczej nie zgadłby, że całkiem niedawno Lis opuścił szpital. – donosi Super Express. 

Zobaczciesami????????

Opublikowany przez se.pl Wtorek, 18 lutego 2020

Trzymamy kciuki, by mężczyzna nigdy więcej nie musiał zmagać się z problemami zdrowotnymi.

Zobacz także: Tomasz Lis ze szpitalnego łóżka wspiera WOŚP. Koleżanka z pracy pokazała zdjęcie: „Idzie ku lepszemu”


Tomasz Lis wraca do formy

Tomasz Lis wraca do formy

Tomasz Lis wraca do formy

Tomasz Lis wraca do formy

Tomasz Lis wraca do formy

Tomasz Lis wraca do formy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×