Tomasz Lis polubił Taco Hemingwaya. Iga Lis musi być dumna ze swojego ojca po tym, co zrobił

Tomasz Lis i Taco Hemingway

Taco Hemingawy na okładce tygodnika Newsweek. Fakt ten nie wszystkim się spodobał. Zobacz, co przeszkadzało niektórym internautom. 

Taco Hemingway, a właściwie Filip Szcześniak, to obecnie jeden z popularniejszych raperów młodego pokolenia. Muzyk, który ze sceną związany jest od kilku lat, od zeszłego roku cieszy się zainteresowaniem kolorowej prasy. Wszystko przez fakt, że związał się z córką Tomasza Lisa i Kingi Rusin – Igą Lis.

Zobacz: Tak Iga Lis i Taco Hemingway ugościli Kingę Rusin w Londynie. Gwiazda nawet nie ukrywa swojego zakłopotania

Taco Hemingway w Newsweeku

Nowa miłość nie zastopowała kariery muzyka. Raper nie tylko wydał dwie kolejne płyty, ale także zaczął nawiązywać ciekawe współprace. Po Quebonafide, nadszedł czas na Dawida Podsiadło. Panowie nie tylko nagrali wspólny kawałek, który błyskawicznie stał się hitem, ale także pod koniec września wystąpią na Stadionie Narodowym. Wydarzenie to spotkało się z takim odzewem, że bilety wyprzedały się na pniu.

To spore zainteresowanie sprawiło, że Taco i Dawid zostali bohaterami nowego numeru Newsweeka. Tygodnik, zanim trafił do kiosków, promowany był przez wiele osób. Na Twitterze pozytywnie na jego temat wypowiedział się redaktor naczelny Tomasz Lis.

Najnowszy Newsweek – o fenomenie wielkiej popularności Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya oraz o tym jak arcybiskup Jędraszewski walczy o to, by zostać najważniejszym człowiekiem w polskim Kościele.

Zobacz: „Ona by tak chciała” hitem lata 2019. Kim jest Ronnie Ferrari, który zdetronizował Taco Hemingwaya?

Ten fakt nie spodobał się jednak wszystkim. Niektórzy internauci zarzucali, że muzyk nie znalazłby się na okładce tygodnika, gdyby nie fakt, że związał się z Igą:

  • A Taco nie jest dalej chłopakiem Pana córki?
  • Jeśli promować muzyka to najlepiej chłopaka córki.

Tomasz Lis nie odpowiedział na te zarzuty, nie komentując zarzutów internautów. Zrobił słusznie?

Zobacz: Kinga Rusin jednym zdaniem podsumowała nową płytę Taco Hemingwaya! Widać, że nie był to dla niej wygodny temat [WIDEO]


Iga Lis i Taco Hemingway na pierwszym wspólnym zdjęciu

Iga Lis i Taco Hemingway na pierwszym wspólnym zdjęciu

Taco Hemingway i Iga Lis w Londynie

Taco Hemingway i Iga Lis w Londynie

Iga Lis z Tomaszem Lisem w Ourika Valley (fot. Instagram)

Iga Lis z Tomaszem Lisem w Ourika Valley (fot. Instagram)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×