Tomasz Lis pierwszy raz pokazał trzecią córkę. To kolejna ślicznotka obok Igi i Poli

Tomasz Lis

Tomasz Lis

Tomasz Lis po raz pierwszy pokazał trzecią córkę. Internauci są zaskoczeni tą informacją. Jak udało mu się to ukryć przez tyle lat?

Tomasz Lis jeszcze do niedawna był jednym z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w Polsce. Karierę w zawodzie rozpoczął w 1990 roku jako prowadzący Wiadomości na antenie TVP. Krótko potem zaczął pełnić funkcję sprawozdawcy parlamentarnego, a następnie był korespondentem Telewizji Polskiej w Stanach Zjednoczonych. Od 1997 do 2004 roku pracował dla TVN jako szef redakcji i prowadzący główne wydanie Faktów. Krótko po tym podjął współpracę z Polsatem i TVP2. Obecnie pełni funkcję redaktora naczelnego Newsweek Polska.

W 2019 roku życie Lisa wywróciło się do góry nogami. W drodze do Olsztyna, gdzie miał przeprowadzić wywiad z sędzią Pawłem Juszczyszynem, poczuł się gorzej, przez co trafił do szpitala. Długo nie komentował doniesień o swoim stanie zdrowia. Dopiero w audycji Michała Figurskiego dla Radia ZET zdradził, że przeszedł udar mózgu.

Udar jest specyficznym doznaniem, bo nie boli. Człowiek czuje jakby ciało się od niego oddzielało.

Tomasz Lis pokazał trzecią córkę

Dziennikarz przed laty związany był z Kingą Rusin. Para wzięła ślub 3 czerwca 1994 roku, a dwa lata później przyszła na świat ich pierwsza córka, Pola. Po czterech latach świętowali narodziny Igi. Niestety ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. W 2006 roku rozwiedli się.

Mimo rozstania oboje zawsze zgodnie przyznawali, że dziewczyny są dla nich najważniejsze. Bardzo cieszą się z ich kolejnych sukcesów oraz wspierają w każdej dziedzinie życia. Mężczyzna nigdy nie ukrywał, jak dumny jest z ich osiągnięć. Gdy tylko Pola obroniła pracę dyplomową, niezwłocznie pochwalił się swoim szczęściem na Twitterze.

Starsza córka właśnie się obroniła. Temat pracy – amerykańska polityka zagraniczna – napisał.

Dziennikarz jest bardzo aktywny w social mediach. To tam komentuje bieżące wydarzenia w Polsce oraz relacjonuje swoje życie prywatne. W niedzielny wieczór udostępnił kadr z trzecią córką. Jakież było zaskoczenie internautów, gdy przeczytali pierwszą frazę wpisu. 55-latek jednak niezwłocznie rozwiał ich wątpliwości, tłumacząc, że co prawda jest jej ojcem, ale chrzestnym.

Lubię być ojcem. Ojcem chrzestnym też bardzo lubię.

Pod publikacją nie brakuje komentarzy internautów. Wielu z nich zauważyło, że świetnie spisuje się w roli ojca chrzestnego.

  • Ale super!!
  • Gratulacje kochany chrzestny tato.
  • Chrzestny nie tylko kocha, ale i chyba fajne prezenty robi.
  • Cudowna!
  • Fajny chrzestny to skarb, wiem co mówię.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcie Tomasza z chrześnicą.


Tomasz Lis z chrześnicą

Tomasz Lis z chrześnicą

Tomasz Lis z chrześnicą

Tomasz Lis z chrześnicą

Tomasz Lis wziął udział w maratonie

Tomasz Lis wziął udział w maratonie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×