Szukaj

Rozczulające! Tomasz Lis wspomina narodziny Poli w swojej autobiografii. Tak pięknie nie mówił o ojcostwie jeszcze nigdy!

Tomasz Lis Pola Lis

Tomasz Lis wspomina narodziny Poli Lis

Autobiografia Tomasza Lisa wywołała spore zamieszanie w polskim show-biznesie. Historia prywatna była niespodziewanym „prezentem” od dziennikarza dla fanów, ale ze względu na jego burzliwe życie prywatne, kwestia zawartych w niej anegdotek z życia zawodowego spychana była na bok. Związek z Kingą Rusin i drugie małżeństwo z Hanną Lis były swojego czasu smakowitym kąskiem dla prasy, więc wszyscy spodziewali się, że książka będzie nimi ociekać. Tymczasem Tomasz postanowił poruszyć inny, bardzo ważny dla siebie temat. Kwestię ojcostwa.

W swojej książce po raz pierwszy opowiedział tak szczerze o narodzinach Poli Lis:

15 listopada 1996 roku urodziła się Pola. Praca z dnia na dzień stała się zdecydowanie mniej istotna. (…) Rutynowo wstawałem o 6.00, bo europejski korespondent w Ameryce tak wstaje, żeby nadgonić różnicę czasu z Europą, ale ponieważ niewiele ode mnie chciano, o jakiejś 12.00, czyli 18.00 czasu warszawskiego byłem wolny. Tym razem cudownie. Właściwie codziennie można było iść w środku dnia na wielogodzinny spacer z dzieckiem. Być z nią od rana dosłownie do nocy, bo wieczorem kładłem się na kanapie z Polą obok siebie i przy ściszonym dźwięku oglądałem mecze NBA. Może to wtedy przez jakąś dziwną osmozę zaraziła się szaleńczą miłością do sportu, bo nigdy jej w tym kierunku nie indoktrynowałem.

Pola Lis miała mieć inaczej na imię?

Okazuje się również, że imię Poli ma specjalne znaczenie. Jak wyjawił w swojej książce dziennikarz, on i Kinga chcieli nadać córce imię, które będzie bezpośrednio kojarzyło im się z Polską:

Urodziła się w Waszyngtonie, więc miała także amerykańskie obywatelstwo, jednak zawsze w zdecydowanie lepszym nastroju była, gdy samolot brał kurs na Warszawę i Okęcie. Jej imię, które miało być proste, a jednocześnie jasno powiązane z Polską, okazało się swoistą przepowiednią. Choć jeszcze rok wcześniej Pola nie miała być wcale Polą. Faworytami w wyścigu byli Martyna i Jędrzej (…)

Myślicie, że Pola będzie zadowolona z tego, że ojciec napisał o niej w książce?

Tomasz Lis wspomina Annę Przybylską. To właśnie jemu gwiazda udzieliła ostatniego wywiadu przed śmiercią [WIDEO]

Tomasz Lis napisał autobiografię! Kinga Rusin i Hanna Lis będą zadowolone po lekturze?

Tomasz Lis przyłapany na miejskim wypadzie z ukochanym przyjacielem Kingi Rusin! Całą tajemnicę ujawniła Pola Lis!


Marcin Meller na premierze książki Tomasza Lisa

Marcin Meller na premierze książki Tomasza Lisa

Pola Lis i Tomasz Lis w Moskwie przed meczem Polska-Senegal

Pola Lis i Tomasz Lis w Moskwie przed meczem Polska-Senegal

Tomasz Lis z pieskiem Kingi Rusin

Tomasz Lis z pieskiem Kingi Rusin

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×