Szukaj

Tomasz Lis przekazał smutne wieści prosto ze szpitala: „Wprawdzie po kilku tygodniach znowu umiem chodzić, ale…”

Tomasz Lis - jaki jest jego aktualny stan zdrowia?

Tomasz Lis - jaki jest jego aktualny stan zdrowia?

Tomasz Lis skomentował swój stan zdrowia. Jak obecnie się czuje? Czy wraca już do zdrowia? Nowy post wywołał niemałe zamieszanie w sieci. 

Tomasz Lis w połowie grudnia udał się do Olsztyna. Tam miał przeprowadzić wywiad z sędzią, Pawłem Juszczyszynem. Do rozmowy jednak nie doszło. Dziennikarz trafił do szpitala, co potwierdzali pracujący w placówce lekarze:

Potwierdzam, że Tomasz jest w szpitalu i przechodzi badania na oddziale intensywnej terapii. Nie udzielamy dodatkowych informacji w tej sprawie.

Chociaż zarówno dziennikarz, ani osoby z jego otoczenia nie chciały skomentować powodu przez który trafił do szpitala, jego zdrowie się nieco poprawiło. Dowodem może być fakt, że Lis wrócił do aktywności w mediach społecznościowych, umieszczając na swoim Twitterze wpis z okazji Świąt Bożego Narodzenia. 

Tomasz Lis skomentował swój stan zdrowia. Jak się czuje?

Nie jest jednak tak rewelacyjnie, jak życzyłby sobie mężczyzna i jego rodzina. Lis, chociaż zaczął chodzić, nadal przebywa w szpitalu i dlatego musiał zrezygnować z marszu protestacyjnego związanego z obroną sądów. Zapewniał jednak, że z uczestnikami tego wydarzenia będzie myślami:

Niestety nie będę mógł wziąć udziału w ‘marszu tysiąca tóg’. Wprawdzie po kilku tygodniach znowu umiem już chodzić, ale nie mam togi, a przede wszystkim zgody na wyjście ze szpitala choćby na godzinę. Ale będę z protestującymi sercem i myślami – podkreślał Lis.

Trzymamy kciuki za to, by mężczyzna jak najszybciej wrócił do pewnej sprawności. Podobnie jak internauci, którzy w komentarzach pod jego postem pisali, że:

  • Proszę spokojnie wracać do sił. My na Pana czekamy. I trzymamy za Pana z całych sił kciuki! A na marszu będziemy też w Pana imieniu.
  • Pójdziemy za pana. Proszę się kurować, bo później też będzie pan potrzebny. Dużo zdrowia!
  • Będą jeszcze inne okazje, tymczasem niech Pan wraca do pełni zdrowia i sił. Świetnie, że rehabilitacja daje dobre efekty; Pan niech się tam kuruje a my przyjedziemy do Warszawy z całej Polski – również w Pana imieniu! Moc serdeczności!

Zobacz także: Lis w obliczu choroby docenia to, co naprawdę ważne. Jego felieton nakłoni Was do refleksji


Tomasz Lis - zdjęcie ze szpitala

Tomasz Lis - zdjęcie ze szpitala

Tomasz Zeliszewski - pogrzeb Tomasza Stańki

Tomasz Zeliszewski - pogrzeb Tomasza Stańki

Tomasz Lis w restauracji

Tomasz Lis w restauracji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×