Szukaj

Tomasz Kot stracił cierpliwość. Za namową Joanny Kulig rozpoczął nowy etap w swojej karierze!

Tomasz Kot agent

Tomasz Kot szuka nowego agenta

Cała Polska żyła tym przez kilka ostatnich dni. Brytyjska gazeta Telegraph doniosła, że gwiazda Zimnej Wojny, oklaskiwanej na stojąco przez gwiazdy w Cannes 2018 miała szansę zagrać w nowym Jamesie Bondzie. Chodziło oczywiście o Tomasza Kota, którego Danny Boyle, reżyser 25-tego filmu o przygodach szpiega Jej Królewskiej Mości osobiście poprosił o kilka nagrań.

Niestety, nic z tego nie wyszło. Daniel Craig miał zablokować udział Tomasza, a reżyser z tego powodu, oraz ze względu na „różnice artystyczne”, kolokwialnie rzecz ujmując: rzucił robotę. Na 3 miesiące przed rozpoczęciem zdjęć Bond został bez reżysera i antagonisty, a premiera filmu planowana na 2019 rok przesunęła się.

Kot z kolei, zmotywowany zaistniałą sytuacją, postanowił znaleźć sobie nowego agenta:

Właśnie szuka w Londynie agenta, który nie tylko będzie go reprezentował za granicą, ale przede wszystkim starał się obsadzać go w filmach z udziałem międzynarodowych gwiazd. Namówiła go do tego Joanna Kulig. Uświadomiła mu, że trzeba mieć agenta na obcym rynku, jeśli myśli się nie tylko o rodzimych produkcjach – twierdzi znajomy aktora w rozmowie z Faktem

Znalezienie zagranicznego agenta to zawsze dobry pomysł. Przemysł filmowy jest „ciasny ale własny” i nie lubi przyjmować do swojego kręgu nowych ludzi. Jeśli Kot zdoła znaleźć w Londynie agenta, który będzie chciał go reprezentować i jednocześnie jest znany na rynku, dużo łatwiej będzie mu dostać dużą rolę w blockbusterze.

Myślicie, że Tomasz Kot trafi w końcu do Hollywood?

Tomasz Kot miał szansę na rolę życia w międzynarodowym hicie! W ostatniej chwili zablokował go… Daniel Craig!

Wartość tych błyskotek nie mieści się w głowie! Zobaczcie jakie pierścionki zaręczynowe noszą na palcu największe gwiazdy

Fani są oburzeni! Gwyneth Paltrow przyznała się do zażywania NARKOTYKÓW. Nie to jest jednak najgorsze [WIDEO]


Tomasz Kot z córką – mecz Polska-Litwa

Tomasz Kot z córką – mecz Polska-Litwa

Tomasz Kot - polska premiera

Tomasz Kot - polska premiera "Zimnej wojny"

Tomasz Kot & Cate Blanchett w Cannes

Tomasz Kot & Cate Blanchett w Cannes

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×