Szukaj

Tomasz Kot miał szansę na rolę życia w międzynarodowym hicie! W ostatniej chwili zablokował go… Daniel Craig!

Zdjęcie (1) Tomasz Kot miał szansę na rolę życia w międzynarodowym hicie! W ostatniej chwili zablokował go… Daniel Craig!

[1/14] Tomasz Kot - polska premiera "Zimnej wojny"

Zdjęcie (2) Tomasz Kot miał szansę na rolę życia w międzynarodowym hicie! W ostatniej chwili zablokował go… Daniel Craig!

[2/14] Tomasz Kot z córką – mecz Polska-Litwa

Zdjęcie (3) Tomasz Kot miał szansę na rolę życia w międzynarodowym hicie! W ostatniej chwili zablokował go… Daniel Craig!

[3/14] Paweł Pawlikowski, Joanna Kulig, Tomasz Kot - konferencja prasowa "Zimnej Wojny", Cannes 2018

Zdjęcie (4) Tomasz Kot miał szansę na rolę życia w międzynarodowym hicie! W ostatniej chwili zablokował go… Daniel Craig!

[4/14] Joanna Kulig, Tomasz Kot, Paweł Pawlikowski, Borys Szyc - konferencja prasowa "Zimnej Wojny", Cannes 2018

Zdjęcie (5) Tomasz Kot miał szansę na rolę życia w międzynarodowym hicie! W ostatniej chwili zablokował go… Daniel Craig!

[5/14] 6. Tomasz Kot

Zdjęcie (6) Tomasz Kot miał szansę na rolę życia w międzynarodowym hicie! W ostatniej chwili zablokował go… Daniel Craig!

[6/14] Tomasz Kot na imprezie MocArty 2015

Zdjęcie (7) Tomasz Kot miał szansę na rolę życia w międzynarodowym hicie! W ostatniej chwili zablokował go… Daniel Craig!

[7/14]

Zdjęcie (8) Tomasz Kot miał szansę na rolę życia w międzynarodowym hicie! W ostatniej chwili zablokował go… Daniel Craig!

[8/14] Daniel Craig kadry z filmu "Spectre" (fot. mat. pras.)

Zdjęcie (9) Tomasz Kot miał szansę na rolę życia w międzynarodowym hicie! W ostatniej chwili zablokował go… Daniel Craig!

[9/14] Monica Belucci , Lea Seydoux i Daniel Craig na światowej premierze "Spectre" w Londynie (fot. ONS)

Zdjęcie (10) Tomasz Kot miał szansę na rolę życia w międzynarodowym hicie! W ostatniej chwili zablokował go… Daniel Craig!

[10/14] Monia Bellucci i Daniel Craig, kadry z filmu "Spectre" (fot. mat. pras.)

Zdjęcie (11) Tomasz Kot miał szansę na rolę życia w międzynarodowym hicie! W ostatniej chwili zablokował go… Daniel Craig!

[11/14] Daniel Craig w sprawie Brexitu

Zdjęcie (12) Tomasz Kot miał szansę na rolę życia w międzynarodowym hicie! W ostatniej chwili zablokował go… Daniel Craig!

[12/14] Daniel Craig rezygnuje z roli Bonda

Zdjęcie (13) Tomasz Kot miał szansę na rolę życia w międzynarodowym hicie! W ostatniej chwili zablokował go… Daniel Craig!

[13/14] Daniel Craig rezygnuje z roli Bonda

Zdjęcie (14) Tomasz Kot miał szansę na rolę życia w międzynarodowym hicie! W ostatniej chwili zablokował go… Daniel Craig!

[14/14] Tomasz Kot - Premiera filmu "Najlepszy"

×