Szukaj

Tomasz Kot miał szansę na rolę życia w międzynarodowym hicie! W ostatniej chwili zablokował go… Daniel Craig!

Tomasz Kot James Bond

Tomasz Kot James Bond

Tomasz Kot miał zagrać w nowej części Jamesa Bonda

Od kiedy świat ujrzał Zimną Wojnę Pawła Pawlikowskiego podczas festiwalu Cannes 2018, Tomasz KotJoanna Kulig są na ustach wszystkich. Obraz wybitnego polskiego reżysera został uznany za ponadczasowy i niesamowicie poruszający, a grą aktorską naszych gwiazd zachwycał się cały świat. Nic więc dziwnego, że drzwi do wielkiej kariery otworzyły się przed nimi z trzaskiem. A przynajmniej tak się wszystkim wydawało.

Jak donosi The Telegraph, Tomasz miał szansę na rolę czarnego charakteru w 25, jubileuszowej części przygód o najlepszym szpiegu Jej Królewskiej Mości. Zdjęcia do nowej części Jamesa Bonda rozpoczną się za trzy miesiące, a premierę ustalono na listopad 2019. Tabloid twierdzi, że Kot starał się o rolę głównego antagonisty, a reżyser – Danny Boyle – był nim zachwycony. Niestety, zachwytu nie podzieliła produkcja i… Daniel Craig.

Jak się okazuje, to właśnie odtwórca tytułowej roli, bożyszcze kobiet i jeden z najlepiej opłacanych aktorów na świecie nie zgodził się na zatrudnienie Polaka w nowej produkcji, w której oryginalnie w ogóle miał nie występować. Craig od dawna mówił, że rezygnuje z roli Bonda, bo warunki pracy na planie i wymagania stawiane przez produkcję przerastają jego możliwości fizyczne. Producentom udało się go ubłagać, by po raz ostatni wcielił się w przystojnego, charyzmatycznego szpiega jedynie cudem. I wysokim czekiem.

Daniel ma ogromny wpływ na casting. Żadna „dziewczyna Bonda” nie została zatrudniona bez jego aprobaty. Nic dziwnego, że zablokowanie Kota przyszło mu z taką łatwością. Problem polega na tym, że dzięki temu produkcja została bez czarnego charakteru i… reżysera, który dosłownie rzucił robotę i zrezygnował z projektu.

Myślicie, że Kot nadawałby się do roli antagonisty w nowym filmie o Bondzie?

Joanna Kulig i Tomasz Kot pochwalili się niezwykłym zdjęciem z Cannes! Jest na nim również zjawiskowa Cate Blanchett!

Cannes 2018: Gwiazdy „Zimnej Wojny” na konferencji prasowej po premierze filmu! Paweł Pawlikowski, Joanna Kulig, Tomasz Kot, Borys Szyc

Gwiazdy na premierze filmu „Najlepszy”: Kamila Baar, Jakub Gierszał, Mateusz Kościukiewicz, Magdalena Cielecka, Tomasz Kot


Tomasz Kot - polska premiera

Tomasz Kot - polska premiera "Zimnej wojny"

Tomasz Kot z córką – mecz Polska-Litwa

Tomasz Kot z córką – mecz Polska-Litwa

Paweł Pawlikowski, Joanna Kulig, Tomasz Kot - konferencja prasowa

Paweł Pawlikowski, Joanna Kulig, Tomasz Kot - konferencja prasowa "Zimnej Wojny", Cannes 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×