Szukaj

Tomasz Komenda ma nowe zęby! Dumnie zaprezentował swój piękny, śnieżnobiały uśmiech

Tomasz Komenda

Tomasz Komenda

Tomasz Komenda od niedawna pracuje u braci Collins. Nowy etat to niejedyna rewolucja w jego życiu. Mężczyzna ma nowe zęby, którymi pochwalił się na Instagramie. Internauci są zachwyceni.

Tomasz Komenda dwa lata temu wyszedł z więzienia, gdzie niesłusznie spędził aż osiemnaście lat. Chociaż jego alibi potwierdziło dwanaście osób, sąd wydał krzywdzący wyrok. Na szczęście śledztwo, które ruszyło w 2016 roku, wskazało, że mężczyzna jest niewinny.

Gdy Komenda wyszedł na wolność poszedł do pracy. Nie był tam jednak dobrze traktowany, o czym opowiedział w jednym z wywiadów. Jego historia bardzo poruszyła braci Collins, którzy zaproponowali mu etat w swojej firmie. Tomasz podpisał już umowę i został specjalistą ds. adaptacji społecznej osób niesłusznie skazanych. Czy dla nowej pracy przeprowadzi się do Warszawy? Tę decyzję ma podjąć po narodzinach dziecka.

Tomasz Komenda ma nowe zęby. Efekt pokazano w sieci

Okazuje się, że bracia Collins nie tylko załatwili Tomkowi nową pracę, ale także zadbali o to, by poprawić mu uśmiech. Efektem metamorfozy na Instagramie podzielił się doktor Piotr Trafidło, który odpowiadał za zmiany. Jak podkreślał w opisie, chociaż nie jest w stanie przywrócić Komendzie straconych lat, ma nadzieję, że nowy uśmiech doda mu pewności siebie:

Miałem dziś niesamowitą przyjemność rozpocząć metamorfozę zębów Tomka Komendy. @braciacollins zwrócili się do mnie z prośbą o pomoc i zainicjowali spotkanie. Nie jestem w stanie przywrócić Tomkowi straconych lat, ale postaram się przywrócić mu piękny i zdrowy uśmiech! Przed Tomkiem nowe wyzwania, którym będzie musiał stawić czoła, wierze że nowy uśmiech doda mu pewności siebie i na pewno im podoła!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Miałem dziś niesamowitą przyjemność rozpocząć metamorfozę zębów Tomka Komendy. @braciacollins zwrócili się do mnie z prośbą o pomoc i zainicjowali spotkanie. 👏 Nie jestem w stanie przywrócić Tomkowi straconych lat, ale postaram się przywrócić mu piękny i zdrowy uśmiech! 🦷👌 Przed Tomkiem nowe wyzwania, którym będzie musiał stawić czoła, wierze że nowy uśmiech doda mu pewności siebie i na pewno im podoła! 💯👍 #instadentysta #dentystaartysta #odjazdowydentysta #braciacollins #komenda #tomekkomenda #top #topmisja #metamorfoza #dentystawarszawa #polska #pomagajmy #beauty #celebritydentist #perfectsmile #protetyka #implanty #profesional #polishboy #menstyle #zmianyzmiany #mojewszystko#sprawiedliwość

Post udostępniony przez Dr n. med. Piotr Trafidło (@piotrtrafidlo_multident)

Post wywołał entuzjastyczne reakcje wśród internautów, którzy niemal natychmiast ruszyli do komentowania:

  • Cudowny gest. Należy się mu wszystko, co najlepsze.
  • No i niespodzianka dla nas się udała. Dziękuję za to co pan robi dla tego skrzywdzonego człowieka.
  • Pięknego uśmiechu to dodaje pewności siebie na pewno

Zdjęcie po metamorfozie Tomka znajdziecie w naszej galerii.


Tomasz Komenda ma nowy uśmiech

Tomasz Komenda ma nowy uśmiech

Tomasz Komenda ma nowy uśmiech

Tomasz Komenda ma nowy uśmiech

Tomasz Komenda z narzeczoną pod studiem DDTVN

Tomasz Komenda z narzeczoną pod studiem DDTVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×