Wirtualna Polska

Była partnerka Tomasza Komendy wydała oświadczenie. Opisała, jakiej przemocy doświadczyła w związku. „Był agresywny”

Była partnerka Tomasza Komendy wydała oświadczenie. Opisała, jakiej przemocy doświadczyła w związku. „Był agresywny”

Tomasz Komenda

Tomasz Komenda został uniewinniony po 18 latach więzienia. Po wyjściu na wolność wszedł w związek z Anną. Para doczekała się syna, a teraz kobieta wydała oświadczenie. Wyjawiła, że była ofiarą przemocy. 

Wirtualna Polska

Tomasz Komenda to mężczyzna, który niesłusznie trafił do więzienia. Został skazany za gwałt i zabójstwo 15-latki. Otrzymał karę 25 lat pozbawienia wolności, mimo że dowody w sprawie były bardzo niejasne. Po osiemnastu latach okazało się, że doszło do pomyłki.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Został on uniewinniony, a na podstawie jego losów nakręcono już film 25 lat niewinności – Sprawa Tomasza Komendy. Po wyjściu z więzienia mężczyzna doczekał się zadośćuczynienia i odszkodowania. Na jego konto wpłynęło:  ponad 800 tys. złotych tytułem odszkodowania i 12 mln zł zadośćuczynienia.

Gdy odzyskał wolność poznał miłość i chciał założyć rodzinę. Zaczął spotykać się poznaną w sieci Anną. Para szybko doczekała się dziecka. Gdy kobieta była w ciąży Tomasz oświadczył się jej, a zrobił to podczas premiery filmu o swoich losach. Niestety ten związek jest już przeszłością, a teraz byli zakochani spotykają się w sądzie.

Tomasz Komenda o alimentach na syna

Tomasz Komenda i jego była partnerka nie mogą dogadać się w sprawie opieki nad synem, a przede wszystkim alimentów. Mężczyzna twierdzi, że są one o wiele za wysokie, biorąc pod uwagę  jego życiową sytuację.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Są zdecydowanie za wysokie. Trzeba pamiętać, że ja moich pieniędzy nie zarobiłem. Mam je z uwagi na krzywdy, których doznałem – skomentował Tomek dla tabloidu.
Mężczyzna potwierdza, że chce mieć kontakt z dzieckiem.
Chce mieć jak najczęstszy kontakt z synkiem. Bardzo go kocham. Niestety bardzo często ten kontakt był mi uniemożliwiany. Zapewniam, że będę walczył o syna.
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Partnerka Tomasza Komendy wydała oświadczenie o przemocy

Anna po medialnych doniesieniach postanowiła nieco szerzej wyjaśnić sprawę. Kobieta zdecydowała się wydać oświadczenie dotyczące przemocy, jakiej doświadczyła, będąc w związku z Tomaszem. Opublikował je portal Pudelek. Zaczęła od wysokości alimentów.

Wirtualna Polska

Szanowni Państwo, w odniesieniu do wiadomości medialnych o tym, że mój były partner Tomasz Komenda, nie zgadza się na zasądzone przez sąd alimenty, chcę publicznie oświadczyć, iż uważam to za zachowanie karygodne, zwłaszcza że dysponuję faktami, w oparciu o które sąd wydał przecież swój wyrok. Wyrok w sprawie, która trwała prawie rok i na której Tomek praktycznie się nie stawiał. Tomka nie było nawet na ogłoszeniu wyroku i między innymi właśnie przez jego obojętność i brak chęci do nawiązania porozumienia, sąd postanowił to, od czego on chce się teraz odwoływać. Do tej pory nie chciałam pewnych kwestii poruszać publicznie, ale do zmiany zdania zmusiły mnie komentarze osób trzecich o tym, że pławię się w luksusie, oraz zdanie Tomka, że się nie zgadza z wysokością alimentów.

Następnie wspomniała o tym, w jak złych warunkach żyła z dzieckiem. Jak twierdzi pomoc przyszła od obcych ludzi.

Tylko dzięki mamie, przyjaciołom i fundacji braci Collins nie skończyliśmy na ulicy. Fundacja opłaciła nam na kilka miesięcy mieszkanie, zorganizowała żłobek dla syna i dała samochód, którym mogłam go, do niego dowozić. Filip od swojego ojca otrzymywał uwagę jedynie od święta, obcy ludzie byli ważniejsi, a Tomek sobie hulał – wyjaśniła.

Na koniec wyjawiła, że była ofiarą przemocy ze strony byłego już partnera.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Chcę dodatkowo podkreślić, że gdy jeszcze mieszkaliśmy z Tomkiem, do naszego mieszkania wzywana była policja, ponieważ Tomasz był agresywny, a świadkami tej przemocy wielokrotnie były dzieci, sąsiedzi wszystko słyszeli. Tomek ma ograniczone prawa rodzicielskie, złożyłam zawiadomienie na policję, bo groził uprowadzeniem dziecka, które jednak w późniejszym czasie wycofałam ze względu na poważną chorobę Tomka – w sądzie przedstawił, że ma nowotwór z przerzutami i brak szans. Nie chciałam mu niszczyć ostatnich dni życia, prosiłam go i błagałam tysiąc razy, żebyśmy się polubownie dogadali, ale on miał zlewkę i traktuje ludzi z góry – zakończyła wyjaśnienia.

Wygląda na to, że sprawy między były partnerami zabrnęły bardzo daleko.

Wirtualna Polska

Tomasz Komenda rozstał się z partnerką

Tomasz Komenda rozstał się z partnerką

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Tomasz Komenda został ojcem. Pierwsze zdjęcia dziecka

Tomasz Komenda został ojcem. Pierwsze zdjęcia dziecka

Tomasz Komenda z narzeczoną pod studiem DDTVN

Tomasz Komenda z narzeczoną pod studiem DDTVN

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Co za pazerne babsko!!!Złapała kolesia na dziecko, ledwo go poznała to od razu zaciążyła..bo zaświeciła jej kasa z odszkodowania!!!wstyd

  • Gość pisze:

   Sama sobie dziecka nie zrobiła.

  • Gość pisze:

   Mógł się nie bzykać ew. Założyć gumkę, to by go nie złapała

  • Gość pisze:

   On chciał tego dziecka sama nie zaciażyła😳

  • Gość pisze:

   Człowieku nie wiesz jak to jest kryminał ryje głowę tak że inni obcy są ważniejsi niż rodzina którą ma przy sobie też miałam faceta wyrokiem wysokim 9ni nie potrafią kochać dbać bo są pozbawieni uczuć miłości tylko brutalizm źle traktowane bez szacunku wszystko na pokaz a w domu dramat przeszłam piekło. Na ziemi 0rzez takiego człowieka a twierdził złapałam go na dziecko bo nie umie stworzyć rodzinę nie zna tego i co to jest. O nie osądzaj kobiety która chciała mieć rodzinę. Dziecko faceta. A dostal horror więc się nie udzielaj w złym zdaniu współczuję innym kobieta związaniu się z osobami z wysokim wyrokiem. A wiem co mówię

  • Gość pisze:

   Skąd człowieku znasz prawdę! Jak to łatwo kogoś oceniać

  • Gość pisze:

   Pazerna to mało powiedziane, wykorzystała człowieka po przejściach ,liczyła tylko na jego kasę i rozgłos,a że jej się nie udało , chce teraz zarobić poprzez alimenty, zwykła szuja, która próbuje zabrać dziecku ojca a ojcu dziecko, gdyby nie Tomasz nikt by nie wiedział o jej istnieniu.

  • Kobitka pisze:

   Tak miala 2 dzieci, upatrzyla sobie go bo potrzebowal ciepła miłości po tym co przeżył i dal sie złapać wie co przeszedl no jesli chodzi o dziecko jest jego niech sue ugadaja ale zeby nie zadala 5 tys na miesiac niewiem na jakich zasadach sąd uznaje ze ijciec ma dac np 600 zl co miesiac czy np 1000 bo jesli okaze sie ze bedzie wolac 5 tys to jest pazerna bo on ma dac na 1 dziecko nie na tamtych 2 z poprzedniego zwiazku…. Mleko sie rozlało jestem za tomkiem

  • Gość pisze:

   Jaki ty musisz być głupi głupia debilu nie mierz nikogo swoją miara

  • Gość pisze:

   Też tak myślę

  • Gość pisze:

   Ludzie ta kobieta to zwykła oszustka poleciała na kase myślała ze jak urodzi dziecko to będzie miała miliony do swojej dyspozycji. Nie hejtujcie Tomka on przeżył co swoje. Nie wiadomo kto jest winien ale wiem ze wina musi być obopólna. Miała swoje dzieci na utrzymaniu widocznie zrobiła trzecie żeby utrzymać dwójkę i siebie.

  • Gość pisze:

   Jesteś beznadziejny. Takie powinny być alimenty 4.500 . Wychowanie dziecka pociąga duże koszty i napewno się przez to nie wzbogaci

 • Gość pisze:

  Dobry agent z niego, a taki pokorniutki był

  • Gość pisze:

   Proszę nie rzucać oszczerstw na podstawie pomówień!Nie wie Pani jak było naprawdę!

  • Gość pisze:

   Ja uważam że ten człowiek po tym co zrobioną z nim w więzieniu nie nadaje się do życia z żadną kobietą i na dodatek postradał rozum a ta kobieta nie powinna była zaczynać z nim romansu ,chyba że też ma coś nie tak z głową.

 • Gość pisze:

  Jak została na ulicy przecież miała jeszcze 2 dzieci z pierwszego małżeństwa to gdzie wcześniej mieszkała. Jak się decydowała na dziecko przecież to dojrzała kobieta chyba rozum miała.

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gość pisze:

  To że więzienie go zmieniło to rozumiem . Mógł nieoswiadczać się odrazu tylko poczekać. Tak samo mógł się On zabezpieczyć.

  • Gość pisze:

   Jasne mógł tylko, że chłopak naiwnie wierzył w miłość a nie pazerną, wyrafinowaną babę!!

  • Gośćviola pisze:

   Dajcie spokój panu Tomkowi

  • Gość pisze:

   To jakas paranoia. Nie zebym byla postronna ale 4.5tys ? Szok . Ciekawa jestem czy ojciec (owie) pozostalej 2-ki tez placi (a) tyle na kazde dziecko ? Ja rozumemie wszystko , ale alimenata sa chyba placone na dane dziecko , a nie cala reszte rodziny . No chyba ze tez chce wyrwac alimenta na siebie I pozostala 2-ke .

  • Gość pisze:

   Więzienie odebrało mu logicznego . Wszystko robił spontanicznie. Tomkowi nie dziwię się, ale jej bardzo się dziwię, chyba, że liczyła tylko na kasę

 • Google pisze:

  Przy splodzeniu dziecka nie mial depresji? Zamiast stworzyc kochajacy sie dom,ciagnie do urzywek I przemocy.Matka terz juz nie ma na niego wplywu.Jednym slowem z patologi zrobili milionera na 5 minut,bo szybko zakonczy kariere przy braku rozumu.😬🙄😒😏😔

  • Gość pisze:

   Brak ewidentny rozumu to jest u ciebie po tym daremnym komentarzu!!

  • Gość pisze:

   Wiesz co to jest skrzywiona psychika?Jak od człowieka który przesiedział połowę życia w pudle ,gdzie był bity gwałcony itp można oczekiwać normalnego zachowania.Wspolczuje jej ..i tyle

  • Ytsfsvhshsne pisze:

   13 baniek to nie tak łatwo przetracić. Podobnie jak nie łatwo jest siedzieć 18 lat.

 • Dlapotrafiacychmyslec pisze:

  Nie chcę wrzucać wszystkich do jednego worka ale wiele Kobiet które doświadczyło przemocy ze strony męża woli zamieść pod dywan fakt że same też stosowały przemoc fizyczną i psychiczną wobec faceta…. Wtedy przemoc im nie przeszkadzała… ale jak facet w samoobronie w końcu kiedyś im odda to wtedy są przeciwne przemocy i automatycznie z agresora( oprawcy) zmieniają się w ofiary…. a facet automatycznie zmienia się z ofiary w oprawce którego należy odizolować od społeczeństwa….

  • Gość pisze:

   Po co się wdawała w relacje z tym facetem? Wiadomo było,że ma złamana psychikę nieodwracalnie bo nie mogło by inaczej po tym ile lat przesiedział niewinnie i siedziały w nim różne emocje: złość, nienawisc,bunt, zal, załamanie, poniżenie i wiele, wiele innych.Ten człowiek nie jest zdrowy i nigdy już nie będzie zmarnowali mu zycie

  • Gość pisze:

   😂

  • Xhdjejejejdjd pisze:

   Coś w tym jest. Kobieta ci walnie to jesteś pipka. Ty jej walniesz to jesteś bandyta degenerat. Generalnie jeśli z związku występuje jakakolwiek przemoc to trzeba go natychmiast zakończyć. Jest to na pewno lepsze niż życie w patologii.

 • Gość pisze:

  Patiska i tyle

 • Gość pisze:

  Dobrze wiedziała, z kim się wiąże. Trzeba było najpierw doświadczyć codzienności, zobaczyć, z jakimi traumami mierzy się ten człowiek. Więzienie zmieniło go na zawsze, szczególnie jeśli chodzi o psychikę. Myślała, że złapała Pana Boga za nogi z jego kasą. Stąd szybka ciąża, co dziwi w dobie ogólnie dostępnych środków antykoncepcyjnych. Zero odpowiedzialności, a teraz narzeka. Nikt nie kazał się jej z nim wiązać.

  • ciotka pisze:

   No i oczywiście kobieta wszystkiemu k…a winna . Jprdl czy facetom to mózgi zostało ….. wszyscy życzyli mu jak najlepiej po tym co przeszedł każdy i ta kobieta również wierzyła w jego intencje miłość i oświadczyny a potem doświadczyła tego co niestety niektóre z nad doświadczają a ich facet nie siedział naście lat w więzieniu. Wy faceci tacy jesteście

  • Gość pisze:

   Jestem podobnego zdania, faktycznie mogła bliżej go poznać, zobaczyć jaki to człowiek, nie możemy oczekiwać od kogoś kto siedział za niewinność tyle lat, że będzie to ktoś z kim łatwo przejdzie przez życie. Przypuszczam, że on sam potrzebuje pomocy aby uporać się z traumą….. Nie tłumaczę tego pana, może to jest dobrym pogubionym w rzeczywistości….. Kobieta która się z nim zwiazła chyba liczyła na lekkie i łatwa życie, przykro, że doświadczyła przemocy, że dziecko nie ma taty na co dzień z drugiej strony nie pierwsze ani ostatnie małżeństwo które się rozpada w t wszystkim tylko dzieci szkoda

  • Gość pisze:

   Taka prawda ,leciała na kase

  • Gość pisze:

   Zgadzam się..ona go wykorzystała..

  • Gość pisze:

   Zgwałciła go? Zmusiła go do seksu?
   On cieszył się, że będzie ojcem.
   I teraz mu się odwidzialo?
   Dziecko to nie zabawka!

  • Gość pisze:

   Dokładnie 👍

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×