Tomasz Karolak ma bzika na punkcie… Najpierw udowodnił to tapetą w telefonie, a teraz tatuażem!

Tomasz Karolak

Nowy tatuaż Tomasza Karolaka

Dla jednych tatuaż jest pamiątką na długie lata, która ma przypominać o ważnych i przełomowych chwilach w życiu. Dla innych to tylko kolejny element zdobiący ciało. Zdarza się, że fani decydują się na tatuowanie podobizn swoich idoli.

Zobacz: Najgorsze tatuaże z gwiazdami. Taka „ozdoba” na ciele to prawdziwy koszmar

A czym zdobią swoje ciała gwiazdy? Pomysły są różne, jednak w polskim show-biznesie najbardziej naszą uwagę od zawsze przykuwa Tomasz Karolak. Aktor zdecydował się na tatuowanie obrazów o jednej tematyce – religijnej. Jego ciało pokrywa około 10 dziar, między innymi krzyże i anioły.

Niedawno gwiazdor zdecydował się na nowy tatuaż. Przedstawia on… Matkę Boską Bolesną z literami „MM”. Grafika naniesiona jest na przedramieniu.

Tematyka religijna towarzyszy aktorowi nie tylko w formie tatuaży. Tylko nam, w ekskluzywnym wywiadzie, Tomasz Karolak zdradził, że na tapecie swojego telefonu ma Matkę Boską Łokietkową. Dlaczego? Zajrzyjcie do naszego archiwalnej rozmowy z gwiazdorem.

Matka Boska Łokietkowa z Wiślicy. Miasto położne jest 60 km od Krakowa. Tam jest przepiękna bazylika, dom Długosza i tam jest figura z piaskowca z 1920 roku. To jest moja patronka. Ona słynie cudami, tam można pojechać i zanieść jej swoją modlitwę, on je spełnia. Przed figurą nie można się nie roześmiać, bo to nie jest Matka Boska cierpiąca, tylko taka mówiąca „szukajmy pozytywnych rzeczy”

Matka Boska Łokietkowa - patronka Tomasza Karolaka

Matka Boska Łokietkowa – patronka Tomasza Karolaka

Tatuaże Tomasza Karolaka

Tatuaże Tomasza Karolaka

Tomasz Karolak wytatuował sobie Matkę Boską Bolesną

Tomasz Karolak wytatuował sobie Matkę Boską Bolesną


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×