Tomasz Karolak płaci ogromne alimenty na swoje dzieci z Violą Kołakowską! Ta kwota robi wrażenie!

Tomasz Karolak, dzieci, alimenty

Tomasz Karolak, dzieci, alimenty

Jakie alimenty na dzieci płaci Tomasz Karolak?

Tomasz Karolak zalicza się do najpopularniejszych polskich aktorów filmowych i teatralnych. Gwiazdor pojawia się w największych produkcjach oraz prowadzi własny teatr. Przypomnijmy, że prywatnie Tomasz jest tatą dwójki dzieci, które ma ze związku z 41-letnią modelką Violą Kołakowską.

Jak wiadomo para już dawno się rozstała, jednak nadal utrzymuje ze sobą przyjazne kontakty. Tomasz jest wzorowym ojcem, mimo, że  oficjalnie nigdy nie był mężem Violi, to nadal wspiera byłą partnerkę i jej dzieci wysokimi alimentami:

Sam z siebie zaoferował, by Viola została w ich wspólnym mieszkaniu. Zadeklarował się, że co miesiąc będzie płacił 24 tys zł. alimentów na Lenę i Leona. To więcej niż chciała Violka. Ale bardzo zależy mu na tym, żeby dzieci mogły rozwijać swoje pasje, żeby niczego im i Violce nie brakowało. Bardzo ją szanuje i kocha na swój sposób – czytamy w Super Expressie.

Choć Tomasz i Viola maja już własne życie, nadal spotykają się jako rodzice wspólnych dzieci:

On w zeszłym roku przeszedł ogromną metamorfozę. Sprzedał wszystkie auta i zaczął mieć inne priorytety. Na pierwszym miejscu stawia rodzinę. To ona jest dla niego najważniejsza, mimo tego, że nie jest już z Violą – dodaje tabloid.

Musimy przyznać, że kwota 24 tys. zł. na dwójkę dzieci brzmi imponująco. W wysokości płaconych alimentów Karolak uchodzi za rekordzistę w branży artystycznej. Dodajmy, że jego kolega – Zbigniew Zamachowski, co miesiąc płaci 14 tys zł na czwórkę dzieci, natomiast gwiazdor Polsatu – Krzysztof Ibisz, płaci 13 tys. zł na dwójkę dzieci z dwóch małżeństw.

 BRAWO!

To już KONIEC „Rodzinki.pl”? Fani serialu lamentują! Małgorzata Kożuchowska wstawiła zdjęcie, które bardzo ich zaniepokoiło!

Odchudzony Tomasz Karolak nadal dba o formę! W swoich stylowych dresikach wygląda prawie jak Brad Pitt!

Znamy kolejną gwiazdę nowej edycji Azji Express! Jego fanki już skaczą z radości!


Tomasz Karolak zagra w kontynuacji

Tomasz Karolak zagra w kontynuacji "39 i pół"? - "50 i co dalej?"

Tomasz Karolak - premiera filmu Narzeczony na niby

Tomasz Karolak - premiera filmu Narzeczony na niby

Tomasz Karolak pręży nagą klatę

Tomasz Karolak pręży nagą klatę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×