Tomasz Karolak wygryzł Mariolkę i zarobił krocie. Mówi się o nieprzyzwoitej wręcz sumie

Tomasz Karolak

Tomasz Karolak

Tomasz Karolak wystąpił w spocie sieci komórkowej. Wcielał się tam aż w trzy postacie i na tym miejscu zastąpił Igora Kwiatkowskiego szerzej znanego jako bohaterka zabawnych skeczy — Mariolka. Tabloid donosi, że aktor zarobił krocie.

Tomasz Karolak to w ostatnich latach jeden z najbardziej rozchwytywanych aktorów w Polsce. Ogromną popularność i sympatię widzów przyniosła mu rola w serialu Rodzinka.pl. W sitcomie przeznaczonym dla całej rodziny, wcielił się w Ludwika Boskiego, czyli serialowego pana domu. Zabawne perypetie rodziny Boskich porwały widzów, a dzięki temu aktorzy grający główne role nie mogli narzekać na brak kolejnych zawodowych propozycji. Już wcześniej pokazał on komediową naturę, pojawiając się w serialu 39 i pół.

Aktor regularnie pojawia się też w największych kinowych hitach. Jako aktor komediowy odnalazł się doskonale, dlatego nie dziwi fakt, że reklamodawcy zabiegają o to, by pojawiał się w ich spotach. W tej dziedzinie może się pochwalić już sporym doświadczeniem. Ostatnio jednak rozbawił fanów do łez, pojawiając się w spocie znanej sieci telefonii komórkowej.

Tomasz Karolak na nowej reklamie zarobił krocie

Tomasz Karolak jakiś czas temu pojawił się na ekranach telewizorów po to, by zachęcić widzów do wyboru usług konkretnego operatora sieci komórkowej. Aktor, decydując się na udział w reklamie miał wyjątkowo trudne zadanie. Wcielał się bowiem w kilka ról. Był jednocześnie mężem, żoną i teściową. Po raz kolejny udowodnił, że jeżeli chodzi o poczucie humoru połączone z aktorskim kunsztem, to nie ma sobie równych.

Wcześniej z tym samym operatorem współpracowała inna gwiazda. Tomasz Karolak w nowej kampanii reklamowej zastąpił Igora Kwiatkowskiego z kabaretu Paranienormalni, który znany jest wszystkim jako Mariolka, czyli bohaterka zabawnych skeczy. Siec telefonii komórkowej zerwała jednak współpracę z Igorem na rzecz popularnego aktora. Super Express wyliczył, że dzięki udziałowi w zabawnych spotach na konto Karolaka mogło wpłynąć nawet 500 tys. złotych.

Gwiazdor kina i seriali za roczny kontrakt mógł zarobić nawet 500 tys. zł. Wszystko nie tylko dzięki talentowi, ale sympatii, którą budzi – czytamy w tabloidzie.

Nowi pracodawcy nie ukrywają, że są zachwyceni aktorem i że budzi on pozytywne emocje.

Tomasz Karolak jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych medialnie osób w Polsce i co w zasadzie najważniejsze – jedną z najbardziej lubianych – zachwycają się przedstawiciele firmy telefonicznej – cytuje Super Express.

Widzieliście spoty reklamowe z Tomaszem Karolakiem? Jak wam się podoba aktor w ciekawym wcieleniu?


Tomasz Karolak

Tomasz Karolak

Tomasz Karolak - Gwiazdy na premierze Kontraktu

Tomasz Karolak - Gwiazdy na premierze Kontraktu

tomasz_karolak_official_182718379_309148130586456_344272332667570753_n

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×