Tomasz Karolak i Oliwier Janiak z rodzinami. Małgorzata Socha i Marta Żmuda-Trzebiatowska na rodzinnym pikniku Apartu

Gwiazdy na pikniku Apartu

Gwiazdy na pikniku Apartu

Tłum gwiazd na rodzinnym pikniku Apartu

1 dzień czerwca to z całą pewnością najradośniejszy dzień dla wszystkich najmłodszych. Wtedy obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Dziecka. Zabawki, słodycze i bajki to cieszy tego dnia najbardziej. Jednak upominkiem nie zawsze musi być lalka lub samochód. Ostatnio coraz popularniejszymi podarkami dla naszych milusińskich są biżuteria i zegarki.

Firma Apart zainspirowała się zainteresowaniami dzieci i stworzyła specjalnie dla nich kolekcje, na których znajdują się kultowe postaci. Disney by Apart stworzono z myślą o dziewczynkach. Na ozdobach znajdziemy m.in. wizerunki bohaterek Krainy lodu – Anny i Elsy. Na kolorowej biżuterii znajdziemy także Myszkę Minnie. Dla chłopców przygotowano zegarki AM:PM, których design nawiązuje do fabuły George’a Lucasa. Oprócz tego Kids Collection oferuje wykorzystuje m.in. motywy zwierzęce, kwiatuszki czy kształty słodyczy.

Na prezentację nowej dziecięcej kolekcji przyszły tłumy gwiazd. Impreza została opanowana przez całe rodziny znanych i lubianych. Tomasz Karolak i Olivier Janiak zabrali swoich najbliższych. Pojawiły się również Małgorzata Socha, Dorota Gardias czy Kasia Sokołowska.

Zobaczcie naszą galerię.

Zobacz: Wyjątkowe spotkanie z okazji Dnia Dziecka

Marta Żmuda-Trzebiatowska, Dzień Dziecka z Apart & Disney

Marta Żmuda-Trzebiatowska, Dzień Dziecka z Apart & Disney


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×