Tomasz Karolak w obiektywie nowej miłości. Zdjęcie aktora nieźle namieszało w sieci

Tomasz Karolak

Tomasz Karolak

Tomasz Karolak pochwalił się zdjęciem z plaży, na której pozuje z dziećmi. Uwagę przyciąga autor zdjęcia. Czyżby w życiu aktora pojawiła się nowa miłość?

Tomasz Karolak na swoim koncie ma kilka związków ze znanymi aktorkami. W czasach studenckich spotkał się z Iloną Ostrowską, z którą się zaręczył. Przez cztery lata żyli w związku na odległość. Regularnie podróżowali na trasie Kraków-Wrocław, by choć na chwilę zobaczyć się ze sobą.

Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu. Ostrowska zdradziła ukochanego i złamała serce narzeczonemu, o czym ten poinformował w jednym z wywiadów:

Zastałem tam mężczyznę. Nie większego czy silniejszego. Takiego, co był na miejscu. Moje serce zostało wtedy złamane. Chyba niosę w sobie urazę. Mam strach przed wejściem w nową miłość.

W kolejnych latach spotykał się także z Violą Kołakowską, z którą doczekał się dwojga dzieci. Chociaż jeszcze do niedawna chętnie pojawiali się razem na branżowych imprezach, dziś nie chcą komentować swojego związku:

Zdecydowanie najważniejsze są relacje z rodziną. Z Violą i dziećmi. Tego chyba nie muszę tłumaczyć. […]. Sporo tutaj było kreacji mediów, dlatego postanowiliśmy w ogóle o tym nie rozmawiać – podkreślał aktor w rozmowie z Super Expressem.

Tomasz Karolak ma nową partnerkę?

Karolak aktywnie działa na Instagramie, gdzie publikuje nowe posty. Odsłania wybrane kulisy życia prywatnego i co jakiś czas pokazuje nowe zdjęcia. Niedawno opublikował to, na którym pozuje na plaży. Towarzyszą mu dzieci: Lena i Leon, z którymi wybrał się na spacer:

#spacer #e #children #sea #sun #e #face #happy #son #fun fot by @niemirja #littleksiążek #dog

Uwagę internautów przyciągnęła mina aktorów, która nie wydaje się być zbyt wesoła. Postanowili z niej nieco zażartować:

  • Mina nie do opisania. To się nazywa radość.
  • Twoja miną powala.
  • Aleś zadowolony.

Wirtualna Polska zwraca uwagę na autorkę zdjęcia i sugeruje, że być może jest nową partnerką aktora:

Zdjęcie wykonała Joanna Niemirska. Czyżby to była nowa dziewczyna Tomasza Karolaka? Nie mamy pewności. Wiadomo natomiast, że jest to jedna z aktorek, która jest związana z teatrem IMKA – czytamy na portalu.

Na ten moment sami zainteresowani nie odnieśli się do spekulacji. Zdjęcia nowej rzekomej partnerki Karolaka znajdziecie w galerii.


tomasztomasz_karolak_official_182718379_309148130586456_344272332667570753_n
niemirja_181194591_464505154878917_9151761004459709028_n

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×