Szukaj

Tomasz Karolak wyjawił największy sekret TVN-u! Już wiemy, co stacja szykuje na jesień!

Tomasz Karolak – 50 i co dalej?, 39 i pół

Tomasz Karolak – 50 i co dalej?, 39 i pół

Nowe odcinki „39 i pół” jako „50 i co dalej?”

Tomasz Karolak o powrocie 39 i pół. Powstają nowe odcinki serialu TVN-u, który był hitem dekadę temu, pod zmienionym tytułem 50 i co dalej?. Premiera jeszcze w 2019 roku?

To już pewne. Znany i lubiany serial 39 i pół wraca na ekrany telewizorów po ponad dekadzie nieobecności. W obsadzie nie zabraknie dawnych gwiazd, w tym Tomasza Karolaka, który przez lata wcielał się w tytułową postać. Czy z tego powodu zakończy swoje dotychczasowe projekty?

Fani Karolaka doskonale wiedzą, że od kilku lat gra Ludwika Boskiego w serialu Rodzinka.pl. Okazuje się jednak, że aktor z roli w hicie TVP nie zamierza rezygnować. Tomasz otwarcie przyznaje, że terminy nagrań do obu produkcji są tak różne, że da się je połączyć bez najmniejszego problemu:

Do końca stycznia kręcimy 14 serię, a następnie będzie przerwa, którą wykorzystamy na 50 i co dalej? – przyznał aktor w rozmowie z Super Expressem. 

Najnowsze odcinki kontynuacji 39 i pół zostaną wyemitowane już jesienią. Nic więc dziwnego, że aktorzy wkrótce wrócą na plan. Oprócz Karolaka na ekranie pojawi się także m.in. Daria Widawska.

Pierwsze trzy serie były realizowane od listopada 2007 do czerwca 2009 roku. Serial przedstawiał perypetie mężczyzny tuż przed tytułową czterdziestką, który przeżywał kryzys wieku średniego. Chociaż fabuła najnowszych odcinków nadal owiana jest tajemnicą, możemy się domyślać, że zostanie ona przeniesiona w czasie, na co wskazuje nowy tytuł: 50 i co dalej?.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, premierowe odcinki serialu zobaczymy już na jesieni.

Tomasz Karolak z najdrobniejszymi szczegółami opowiedział o swojej relacji z Violą Kołakowską. Jego eks-Playmate zzielenieje z zazdrości!

Tomasz Karolak rozstał się z seksowną Magdą Malicką! Modelka wydała oświadczenie w serwisie społecznościowym: „Opuściłam jego piaskownicę”

Dziewczyna Tomka Karolaka przed samymi świętami opublikowała swoje nagie zdjęcie! Prawdziwa śnieżynka!


Tomasz Karolak zagra w kontynuacji

Tomasz Karolak zagra w kontynuacji "39 i pół"? - "50 i co dalej?"

Tomasz Karolak - 39 i pół

Tomasz Karolak - 39 i pół

Daria Widawska, Tomasz Karolak - 39 i pół

Daria Widawska, Tomasz Karolak - 39 i pół

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×