Kammel chwali się znajomością z Enrique. Uratował go przed wypadkiem: „Jego reakcja zwróciła uwagę kogoś stojącego obok”. Zdjęcie dowodem

Tomasz Kammel zna Enrique Iglesiasa

Tomasz Kammel zna Enrique Iglesiasa

Tomasz Kammel zdradził jeden z najpilniej strzeżonych sekretów. Okazuje się, że od lat jest dobrym kumplem... Enrique Iglesiasa! Jak zaczęła się ich znajomość? Czy mają ze sobą kontakt?

Tomasz Kammel obecny jest w show-biznesie od kilku dekad. Swoją przygodę z dziennikarstwem rozpoczął jeszcze w trakcie studiów. W tym czasie prowadził audycje radiowe w Muzycznym Radiu FM, a następnie przeniósł się do Warszawy, gdzie znalazł zatrudnienie w Radiu Wawa. Od 1997 roku związany jest z Telewizją Polską. Na początku przygotowywał i współprowadził magazyn Filmidło, a krótko po tym został gospodarzem programów Randka w ciemnoWykrywacz kłamstw, Miasto marzeń, Show Express, Sekrety Rodzinne, Kawa czy herbata? oraz Teleexpress. Obecnie współprowadzi Pytanie na śniadanie.

Dziennikarz prowadzi najpopularniejsze formaty stacji oraz często pojawia się na scenie w roli konferansjera. Oprócz tego jest bardzo aktywny w social mediach, gdzie często wraca wspomnieniami do przeszłości i zdradza najgłębiej skrywane sekrety.

Tomasz Kammel zna Enrique Iglesiasa

Tomasz przez lata ukrywał fakt, że miał okazję osobiście poznać Enrique Iglesiasa i to w czasach, gdy był u szczytu popularności. Okazuje się, że panowie spotkali się pierwszy raz ponad 20 lat temu. Początki ich znajomości nie należały do najprzyjemniejszych, a już na pewno nie dla dziennikarza.

Kammel zdradził, że w przeszłości wraz z hiszpańskim muzykiem uczestniczył w jednym z medialnych wydarzeń, podczas którego padł ofiarą nieszczęśliwego wypadku. Stojąca obok niego osoba odpaliła zimne ognie, a strzelające z niego iskry podpaliły mu włosy. Mimo że całe zajście wyglądało dość groźnie, Enrique wybuchł śmiechem.

Jeśli zapalą się Wam włosy w obecności Enrique Iglesiasa, to raczej nie liczcie na jego pomoc.

A prawda jest zgoła odwrotna. Jego reakcja zwróciła uwagę kogoś stojącego obok, kto mnie natychmiast ugasił – rozpoczął swój wpis.

Współprowadzący Pytanie na śniadanie przyznał, że od tamtej pory utrzymuje z Iglesiasem koleżeńskie relacje, choć z biegiem lat uległy one osłabieniu.

A z Enrique zostaliśmy kumplami, choć dzwonimy do siebie rzadko – zdradził.

Post został opatrzony dwoma zdjęciami. Na pierwszym z nich widzimy, jak włosy Tomasza stają w płomieniach, a stojący za nim Enrique wybuchł śmiechem i wskazuje palcem na jego głowę. Na kolejnym stoją objęci, jak dwaj dobrzy kumple.

Czy wśród naszych czytelników są fani Enrique?


Tomasz Kammel pochwalił się znajomością z Enrique Iglesiasem

Tomasz Kammel pochwalił się znajomością z Enrique Iglesiasem

Enrique Iglesias śmieje się z Tomasza Kammela

Enrique Iglesias śmieje się z Tomasza Kammela

Tomasz Kammel i Enrique Iglesias

Tomasz Kammel i Enrique Iglesias

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×