Tomasz Kammel zażenowany zachowaniem sprzedawcy w butiku: „A Pan to będzie seks uprawiał?”. Nie mógł uwierzyć własnym oczom

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel wybrał się na zakupy i nie mógł uwierzyć w to, co się dzieje. Podzielił się z fanami sytacją, jaka spotkała go w butiku  odzieżowym.

Tomasz Kammel to jedna z największych gwiazd TVP. Dziennikarz od początku kariery związany jest z publicznym nadawcą. Kilka lat temu próbował swoich sił w Polsacie, ale nie zagrzał tam długo miejsca i szybko wrócił do poprzedniego pracodawcy. Od tamtej pory prowadzi najchętniej oglądane formaty, a widzowie regularnie mogą go oglądać w The Voice of Poland, The Voice Kids, Pytaniu na śniadanie czy podczas największych imprez organizowanych przez Telewizję Publiczną. Tomek nieraz bowiem udowodnił, że w roli konferansjera nie ma sobie równych.

Dziennikarz kilka dni temu poprowadził wraz z innymi gwiazdami stacji Sylwestra Marzeń z Dwójką. Zdjęcia z imprezy szybko obiegły media, a sam zainteresowany postanowił opublikować jedno z nich w sieci. Internauci natychmiast dopatrzyli się zmian w wyglądzie jego twarzy i stwierdzili, że ma pełniejsze policzki. W odpowiedzi gwiazdor opublikował zdjęcie swojej twarzy zrobione kolejnego dnia rano.

Tomasz Kammel zażenowany na zakupach

Tomasz Kammel ku uciesze licznych fanów jest bardzo aktywnym użytkownikiem social mediów. Na prowadzonym przez niego profilu codziennie można znaleźć nowe treści. Pokazuje on kulisy swojej pracy i życia zawodowego, ale zdradza też urywki z codzienności.

Ostatnio dziennikarz wybrał się na zakupy. Jego celem okazały się ubrania, a konkretnie ciepły sweter. Spotkał się jednak z bardzo ciekawym zachowaniem sprzedawcy, który bezustannie się mu przyglądał. Wszystko postanowił skwitować zabawną anegdotą.

 Jest taki dowcip o niezdecydowanym mężczyźnie, który przepytywał aptekarza w sprawie smaków lateksowych środków antykoncepcyjnych.

„A może wezmę bananowe? A może truskawkowe?
A może malinowe?” W końcu zdenerwowany aptekarz nie wytrzymał i zapytał: „A pan to będzie seks uprawiał czy kompot gotował?”

Dobrze, że kupowałem sweter, bo mam wrażenie, że sprzedawca po lewej chciał mi zadać podobne pytanie. Każdy ma czasem prawo być niezdecydowanym.
Ps. Ostatecznie kupiłem.
Ładny?

Relacja Tomka z zakupów spotkała się z bardzo zabawną reakcją internautów, którzy nie ukrywają, że są rozbawieni zdjęciem czającego się za plecami dziennikarza sprzedawcy, a także opisem postu.


Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel - sylwester 2021 TVP

Tomasz Kammel - sylwester 2021 TVP

Tomasz Kammel - konferencja „Sylwestra Marzeń z Dwójką”

Tomasz Kammel - konferencja „Sylwestra Marzeń z Dwójką”

Komentarze