Zarobki Tomasza Kammela. W pół godziny zarobił więcej niż prezes TVP w miesiąc

Tomasz Kammel - zarobki. Ile wynoszą?

Tomasz Kammel - zarobki. Ile wynoszą?

Tomasz Kammel wybrał się do Stanów Zjednoczonych, czym pochwalił się w mediach społecznościowych. Okazuje się, że poleciał tam nie tylko w celach rekreacyjnych, ale przede wszystkim biznesowych. Ile zarobił? Super Express dotarł do szczegółów. 

Tomasz Kammel nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu. Pracuje jako konferansjer, jest mówcą motywacyjnym, a od lat związany jest z Telewizją Polską. Od września jest prowadzącym wszystkich edycji The Voice: podstawowej, dla dzieci i dla seniorów.

Wkrótce Tomasz będzie gospodarzem kolejnego hitowego show TVPpojawi się w Dance dance dance. Kto będzie jego partnerką na antenie? Czas pokaże. Wiadomo jednak, że nie będzie to Barbara Kurdej-Szatan, której współpraca z TVP dobiegła końca już w zeszłym roku.

Tomasz Kammel w USA. Ile zarabia za oceanem?

Tomek nie tylko regularnie pojawia się na ekranie, ale także prowadzi konto na Instagramie. Co jakiś czas dzieli się z internautami kulisami swojego życia, w którym nie brakuje podróży. Okazuje się, że są dla dziennikarza nie tylko szansą na regenerację w innym miejscu, ale też szansą na dorobienie do domowego budżetu.

Tomasz Kammel w USA

Tomasz Kammel w USA. Jak spędzał czas i co robił? Znamy szczegóły

Jak informuje Super Express, Kammel poleciał do Chicago służbowo. Podobno tam poprowadził imprezę polonijnej instytucji finansowej, która – według doniesień tabloidu – miała mu za to słono zapłacić. Jak czytamy w gazecie, za pół godziny pracy dziennikarz miał zarobić niecałe 40 tysięcy złotych:

Do tego miał zagwarantowany hotel i przelot w obie strony. Tomek pracował ok.30 min – czytamy w tabloidzie.

Okazje się, że było to udane pół godziny, i to nie tylko ze względów finansowych. Kammel za swój występ został nagrodzony gromkimi brawami przez publiczność. Cały czas sypał anegdotkami, co podobało się uczestnikom wydarzenia.

Nie jest tajemnicą, że Tomasz przez pół godziny zarobił więcej niż prezes TVP, Jacek Kurski w miesiąc. Jego pensja wynosi prawie 37 tysięcy brutto.

Zobacz także: Tomasz Kammel pochwalił się wakacjami z Rickym Martinem u boku! Zostali sąsiadami


Tomasz Kammel w USA

Tomasz Kammel w USA

Tomasz Kammel i Paulina Smaszcz - sylwester 2019

Tomasz Kammel i Paulina Smaszcz - sylwester 2019

Tomasz Kammel, Maciej Musiał - The Voice of Poland, finał 10 edycji

Tomasz Kammel, Maciej Musiał - The Voice of Poland, finał 10 edycji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×