Szukaj

Tomasz Kammel wrzucił fotkę z najważniejszym mężczyzną swojego życia. To prawdziwy rarytas

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel opublikował na Instagramie zdjęcie z mężczyzną swojego życia. Choć przez kilkanaście lat nie mieli ze sobą kontaktu, obecnie nie potrafią żyć bez siebie. O kim mowa?

Tomasz Kammel uważany jest za jednego z najlepszych prezenterów w Polsce. Dziennikarz od lat jest obecny na szklanym ekranie i trudno jest wyobrazić sobie flagowe programy emitowane na antenie TVP bez jego udziału. Z pewnością nikt nie byłby w stanie tak perfekcyjnie poprowadzić serii programów The Voice czy porannego Pytania na śniadanie.

Kammel z Telewizją Polską związany jest już od 1997 roku. Kamera i widzowie od razu go pokochali, dzięki czemu w krótkim czasie otrzymał intratne propozycje. Gdyby nie wsparcie najważniejszego mężczyzny w jego życiu, niewykluczone, że nie osiągnąłby tak dużego sukcesu.

Tomasz Kammel z mężczyzną swojego życia. Kim jest?

Tomasz Kammel jest synem Anny Hetmanek-Kamel i Bronisława Kamela (obecnie Christiana Kammela). Rok po tym, jak dziennikarz przyszedł na świat, jego ojciec wyjechał do RFN. Bronisław Kammel krótko po tym, jak opuścił Polskę, postanowił zmienić całe swoje dotychczasowe życie. Tam, jako Christian Kammel postanowił założyć nową rodzinę.  Z Tomkiem przez kilkanaście lat nie miał żadnego kontaktu, jednak po czasie długiej rozłąki odezwał się do niego i zabrał go do Niemiec, gdzie wychowywał go wspólnie z nową partnerką, z którą doczekał się syna, Fryderyka Kamela. Dziś Christian jest menadżerem Tomasza.

Prezenter nie kryje, że łączy ich szczególna więź. Publicznie przyznaje się do tego, że Christian jest mężczyzną jego życia i najlepszym ojcem. Połączyła ich przyjaźń, jakiej wiele gwiazd może im pozazdrościć. Tomasz zamieścił zdjęcie z tatą, które wyciągnął po latach z domowego archiwum. Pięknym wspomnieniem postanowił podzielić się z internautami.

No to jak daleko pada jabłko od jabłoni?
Podobny czy niepodobny?
#ojciec #syn #christiankammel
#foto #rodzina #wspomnienia #fun #35lattemu – napisał na Instagramie.

Zdania internautów są mocno podzielone. Niektórzy uważają, że Tomasz jest bardzo  podobny do taty, inni twierdzą, że urodę odziedziczył po mamie. Z kolei kilka osób zwróciło uwagę na to, że Christian jest bardzo podobny do Seweryna Krajewskiego lub komika Sebastiana Rejenta:

  • Tomasz Ty to czysta Mama, a młodszy brat to czysty Tata. Miałam przyjemność poznać Twoich rodziców na Teneryfie.
  • Według mnie od nosa w dół jest Pan podobny do taty.
  • Brwi prawie te same… Choć lekko w inna stronę, ale tak, podobieństwo jest…
  • Ten Pan na pierwszym planie to Sebastian Rejent?
  • Nie identycznie, ale podobny!

Czy waszym zdaniem Kammel jest podobny do ojca?


Tomasz Kammel z ojcem

Tomasz Kammel z ojcem

Tomasz Kammel pokazał brata i ojca

Tomasz Kammel pokazał brata i ojca

Tomasz Kammel w dzieciństwie

Tomasz Kammel w dzieciństwie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×