Szukaj

Tomasz Kammel znalazł nową koleżankę w TVP. Napisał: „Róbmy swoje”, a po minucie poprawił na łagodniejszą wersję

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel dodał dzisiaj zdjęcie z nową redakcyjną koleżanką. Pierwszy opis do postu szybko edytował, ale fani i tak zdążyli skomentować to, co napisał.

Tomasz Kammel od wielu lat jest jedną z czołowych gwiazd Telewizji Polskiej. Dziennikarz prowadzi większość flagowych programów stacji. Jest nie tylko jednym z gospodarzy Pytania na śniadanie, ale także prowadzącym, kolejne emisje The Voice of Poland. Już chyba nikt nie wyobraża sobie muzycznego show bez jego udziału. Prowadzący śniadaniówkę doskonale sprawdza się także w roli konferansjera i pojawia się na scenie podczas najważniejszych wydarzeń transmitowanych przez TVP.

Przez kilkanaście lat stanowił on wspaniały duet z Marzeną Rogalską, z którą razem witali widzów w śniadaniówce stacji. Kilka dni temu jednak dziennikarka zdecydowała się opuścić szeregi zespołu. Wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie, w którym ujawniła, że strajk niezależnych mediów, który miał miejsce 10 lutego, był jednym z powodów jej odejścia:

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej.

Po bardzo odważnej decyzji Marzeny Rogalskiej stacja szybko znalazła za nią zastępstwo, a już następnego dnia rano w Pytaniu na śniadanie u boku Tomasza Kammela zadebiutowała śliczna Izabella Krzan.

Tomek Kammel szybko znalazł sobie nową koleżankę w TVP

Po odejściu redakcyjnej koleżanki fani masowo zaczęli dopytywać w sieci Kammela, czy również zamierza opuścić TVP. Niestety nie uzyskali żadnej odpowiedzi. Mało tego wcześniej mogło się wydawać, że z Marzeną łączy go prawdziwa przyjaźń. Jednak tuż po jej odejściu dziennikarze przestali obserwować swoje profile na Instagramie i usnęli wszystkie oznaczenia ze wspólnych zdjęć.

Tomek zdaje się nie przejmować tym, co piszą niektórzy fani i dalej prężnie prowadzi swój profil, na którym możemy dzisiaj zobaczyć jego zdjęcie z Joanną Jędrzejczyk, która w nowej edycji Dance Dance Dance zasiądzie za jurorskim stołem. Pod kadrem dodał opis, który szybko edytował. W obecnej wersji brzmi tak:

Spotkanie po latach. Co w sercu to na języku. @joannajedrzejczyk się nie szczypie. Co nas łączy? Wspólny program i mega zabawa na planie. Super dzień. Joanna dziękuję za świetny czas!

Wcześniej Tomek zakończył podpis pod zdjęciem słowami:

Co nas łączy? Wspólny program i Wojciech Młynarski. Róbmy swoje!

Mimo że dziennikarz szybko, bo po niespełna dwóch minutach, zmienił to, co napisał pod zdjęciem, to i tak edycja nie umknęła uwadze czujnych internautów, którzy od razu wyrazili to, co myślą w komentarzach.

 • Taaaa…..
 • No i super. Róbcie swoje!
 • Nie wiem. Ja już zostawię to bez komentarza.
 • Tomek przestań. Nie wstyd Ci.

Widać, że fani cały czas mają za złe Kammelowi, że nie zabrał głosu w sprawie odejścia Marzeny, ani nie zdecydował się na taki sam odważny krok.


Tomasz Kammel edytował wpis

Tomasz Kammel edytował wpis

Tomasz Kammel i Joanna Jędrzejczyk

Tomasz Kammel i Joanna Jędrzejczyk

Tomasz Kammel na Instagramie

Tomasz Kammel na Instagramie

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Tak pisze bo sie boi w robocie nie ma przyjazni dotarlo? takie czasy kazdy gra na siebie iTomek taki wlasnie jest ja ja ja a pomnie to nawet potop moze byc

 • Lm hhk pisze:

  ha ha ha, czarna rozpacz po Rogalskiej , chyba nie przestaną płakać, dosłownie koniec świata

 • mea pisze:

  Co za czasy, ludzie dyktują, co kto ma robić. Tomek, rób swoje, bo na chleb nikt Ci nie da. Nie wiem, czy Kinia już coś pisała???? Bo ona wszystkim się interesuje w sensie Rusin*’* tylko nów widzi, że TVN zwalnia ludzi, ponadto niw widzi również jaki chłam reprezentuje jej stacja

  • Gość pisze:

   Brawo.Wyjechała to wreszcie powinna zamilknąć.Znawczyni wszystkiego.A co do pana Kamila dajcie spokój temu człowiekowi.On wie co robi.

 • Gość pisze:

  Wydaje ci się, że znasz człowieka tyle lat. A tu się okazuje, że znasz go mniej niż nieznajomego.

 • Gośćja pisze:

  kto kto im zostanie swieta tez pojdzie rodzic a jej daleko do kammela .sprowadza od rydzyka

 • Gość pisze:

  Tak kazali?

 • Gość pisze:

  Słaby artykuł, bicie (starej) piany i nic wiecej.

 • Anna L. pisze:

  Ludzie, w dzisiejszych czasach każdy pracuje na siebie. Czemu Kammel ma teraz odejść z TVP? Przyjdzie czas, że Jego też wyrzucą.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×