Tomasz Kammel na antenie „PnŚ” przejechał się po zmarłym muzyku. „Był złym człowiekiem”. Dalej było jeszcze mocniej

Tomasz Kammel ostro o zmarłym muzyku

Tomasz Kammel ostro o zmarłym muzyku

Tomasz Kammel nie gryzł się w język. W Pytaniu na śniadanie przejechał się po zmarłym muzyku. Padły miażdżące opinie.

Pytanie na śniadanie to poranny format telewizyjny, który zadebiutował na antenie TVP we wrześniu 2002 roku. Przewinęło się przez niego wielu dobrych dziennikarzy. Aktualnie na antenie możemy oglądać kilka prezenterskich duetów. Są to oczywiście: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, Małgorzata Opczowska i Łukasz Nowicki, Ida Nowakowska i Tomasz Wolny oraz Izabella Krzan i Tomasz Kammel.

Niewątpliwie jednym z najbardziej doświadczonych w tym gronie jest Tomasz. Prezenter debiutował w telewizji publicznej w drugiej połowie lat 90. Część widzów na pewno pamięta go z Kawy czy herbaty?, Randki w ciemno, Teleexpressu. Kammel często pojawia się też na imprezach TVP w charakterze konferansjera.

Tomasz Kammel ostro o zmarłym muzyku. Co powiedział?

W dzisiejszym wydaniu śniadaniówki dziennikarze poruszyli temat zmarłego w 2009 roku króla popu, Michaela Jacksona. Tomek i Iza mieli szansę porozmawiać z sobowtórem kontrowersyjnego muzyka. W trakcie spotkania Kammel nie krył tego, że nie darzy MJ-a szacunkiem. Wszystko przez poważne zarzuty przestępstw pedofilskich, jakie ciążą na amerykańskiej gwieździe.

Są to konkretne fakty, które mówią o tym, że jednak jako człowiek był osobą… nie chcę powiedzieć zepsutą, ale on był po prostu… nie chcę powiedzieć, że był chory, ale po prostu był złym człowiekiem. Molestował dzieci. Kropka – ocenił weteran Telewizji Polskiej, dodając: – Był osobą mocno zaburzoną.

Króla popu oskarżono o molestowanie kilku chłopców. W 2003 roku postawiono mu siedem zarzutów związanych z przestępstwami seksualnymi i dwa z posiadaniem narkotyków. Rok później śledczy zainteresowali się kolejnymi wybrykami Jacksona, w tym rzekomym porwaniem i więzieniem nieletniego. Domniemany pedofil nie został skazany, ale wątpliwości i tak pozostały.

W ostatnich tygodniach o zmarłym artyście jest głośno za sprawą filmu fabularnego na jego temat, jaki przygotowuje reżyser Antoine Fuqua. Nieoficjalnie w biografii zabraknie wątków dotyczących kontrowersji wokół króla popu.


scena z: Tomasz Kammel, SK:, , fot. Gillert/AKPA

scena z: Tomasz Kammel, SK:, , fot. Gillert/AKPA

Michael Jackson z kontraktem

Michael Jackson z kontraktem

Tomasz Kammel - Konferencja Sylwester Marzeń z Dwójką 2022

Tomasz Kammel - Konferencja Sylwester Marzeń z Dwójką 2022

Komentarze

 • GośćHubert pisze:

  Brawo Tomasz to prawda co powiedziałes

 • GośćAla pisze:

  Jacson to pedofil

  • GośćBozena pisze:

   Brawo pTomku mówi się o wolności słowa, to guzik prawda nadal cenzura zamyka wszystkim usta i na bruk, hańba żeby traktować ludzi jak w średniowieczu, zakłamanie, obłuda, medal tym cwaniakom

 • GośćAla pisze:

  Brawo Tomek powiedziałes prawde

 • Stach pisze:

  Jackson to byl piosenkarz dziwoląg. Zachowywal się w sposób nienaturalny. Jego skłonności pedofilskie były wyciszane ze względu na pozycje jako piosenkarza

 • Gośćcu pisze:

  I prawdę powiedział bo to że miał talent i na tamte czasy muzykę tworzył bardzo ale to bardzo nowoczesną.Niestety jako osoba prywatna miała wiele za uszami.

 • Gość pisze:

  Idealny Kammel 😡

 • mmm pisze:

  A bezrefleksyjny sługa reżimu władzy – to dobry człowiek ?

  • Anna pisze:

   Ty cieciu zobacz co to znaczy reżim. Jakby naprawdę był reżim, to już byś w pierdlu siedział, a nie tu na portalu głupoty wypisywał. A Kammel ma rację. Każdy, kto krzywdzi bezbronne dzieci, zasługuje na potępienie. I na pewno jest złym człowiekiem.

  • Gośćmi pisze:

   ATy sługa głupoty

  • Rita pisze:

   Ale żeby Camello wypowiadał się o panach w czarnych sukienkach e podobnym tonie, to nie słyszałam, a też było wiele afer, to po prostu sługus który chce się władzy przypodobać

  • Piotr pisze:

   Nie przejmuj się wpisem Anny. Widać że to elektorat PiSu. Oczywiście, że jest reżim. Nikt nigdy tak nie skłócił polakow i nie podzielił na równych i rowniejszych jak PiS. Propaganda w tvppis pełna gębą.

 • Gość pisze:

  Miał rację.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×