Tomasz Kammel publicznie prosi TVP o nową pracę. Jak zareaguje Jacek Kurski? O posadę walczą jeszcze inne gwiazdy

Tomasz Kammel i Jacek Kurski

Tomasz Kammel i Jacek Kurski

Tomasz Kammel prosi Telewizję Polską o posadę. Wykorzystał do tego nietypowy środek komunikacji. Jaka będzie reakcja Jacka Kurskiego?

Tomasz Kammel to jeden z najpopularniejszych ludzi TVP. Urodzony w 1971 roku dziennikarz ukończył Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Zielonej Górze. Pracę zawodową rozpoczynał w radiu. Od drugiej połowy lat 90. zaczął współpracę z TVP. Współprowadził: Filmidło, Randkę w ciemno, Wykrywacz kłamstw, Miasto marzeń, Show Express, Sekrety rodzinne, Kawa czy herbata, Dzieciaki górą!, Tylko Ty!, The Voice of Poland, The Voice Kids, The Voice Senior, Dance Dance Dance.

Najbardziej znamy go jednak za sprawą programu Pytanie na śniadanie. Prezenter przez ponad dekadę pojawiał się u boku Marzeny Rogalskiej. W lutym zakończyła ona współpracę z TVP:

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Chcę być z Wami w kontakcie, zaglądajcie tutaj, w każdy piątek od 14-stej do 18-stej będziemy się słyszeć w Radiu Złote Przeboje. Możemy się też zobaczyć w Teatrze Capitol, w spektaklu „Czy ty to ty”.

Marzena została zastąpiona przez Izabellę Krzan. Nowy duet został przyjęty  entuzjastycznie. Ostatnio mogliśmy oglądać na ekranach telewizorów ich wygłupy – Tomasz i Izabella weszli w tę samą sukienkę. Dziennikarz podzielił się fotką z tego momentu za pośrednictwem Instagrama. Podpisał ją:

To jest sytuacja 60 sekund po tym gdy zapytałem Izę: „Myślisz, że zmieścilibyśmy się we dwoje w Twoją sukienkę?”. Zaznaczam, że była mocno przylegająca.

Żarty w „PnŚ” zaczynają już chyba powoli nudzić Tomasza. Nic dziwnego, że poprosił on stację o nową pracę. Zrobił to w dość nietypowy sposób…

Tomasz Kammel prosi TVP o nową pracę. Co mu się marzy?

Tomasz Kammel opublikował na Instagramie swoją fotkę w stroju Pana Kleksa. Opatrzył ją opisem:

Wczoraj pojawiła się informacja, że chcą kręcić nową wersję Akademii Pana Kleksa. Tak tylko mówię…

Na tę chwilę propozycja pozostała bez oficjalnej odpowiedzi. Wywołała za to żywiołową reakcję internautów. W komentarzach pisali:

  • Wreszcie jakaś ciekawa kandydatura.
  • Jedyny i najlepszy następca Pana Lucjana Kydryńskiego. Najlepszy po Piotrze Frączewskim Ambroży Kleks. No, no Panie Tomku czym jeszcze nas Pan zaskoczy.
  • To by było coś. Pasuje jak ulał.
  • Pasujesz idealnie.

Co ciekawe, Tomasz ma już sporo rywali. Dziennik Super Express podał, że do roli Pana Kleksa są typowani: Tomasz Kot, Paweł Deląg, Maciej Musiałowski oraz Rafał Zawierucha. Wszyscy ci kandydaci mogą poszczycić się dużym dorobkiem aktorskim. Czy dziennikarz ma szansę z nimi rywalizować? Trudno nam jednoznaczne odpowiedzieć na to pytanie… Świeżość też jest w cenie.


Tomasz Kammel w stroju Pana Kleksa

Tomasz Kammel w stroju Pana Kleksa

Tomasz Kammel. Półfinał The Voice

Tomasz Kammel. Półfinał The Voice

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×