Szukaj

Tomasz Kammel ma problem z Izabellą Krzan. Produkcja wystosowała do niej dość nietypową prośbę

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel od niedawna prowadzi Pytanie na śniadanie w duecie z Izabellą Krzan. Chociaż świetnie się dogadują, podobno prezenter ma jeden problem ze swoją nową telewizyjną partnerką. Jaki?

Tomasz Kammel jest jedną z kluczowych gwiazd Telewizji Polskiej. Prowadzi ważne wydarzenia, jest gospodarzem programów rozrywkowych, a także współprowadzi Pytanie na śniadanie. Przez wiele lat w ostatnim z wymienionych programów partnerowała mu Marzena Rogalska. Dziennikarka zrezygnowała jednak ze współpracy z TVP, o czym poinformowała w oficjalnym oświadczeniu.

Szybko znaleziono zastępstwo. U boku Kammela od niedawna pojawia się Izabella Krzan, która wcześniej prowadziła Koło Fortuny. Tuż po debiucie w śniadaniówce na Instagramie podzieliła się emocjami, jakie jej towarzyszyły. Zdradziła, że w nocy poprzedzającej jej debiut, nie mogła spać:

Nie przespałam nocy poprzedzającej debiut w „Pytaniu na śniadanie”. Zawsze o tym marzyłam, ale tydzień temu byłam bardziej zlękniona niż uradowana. Trzygodzinne wejście na żywo, bez przygotowania, w zastępstwie za osobę tak podziwianą i szanowaną również przeze mnie… Czasami jesteśmy wrzucani przez los na głęboką wodę, ale może i tak lepiej. Mam nadzieję, że jakoś sprostałam wyzwaniu. Przede mną z pewnością jeszcze dużo nauki – napisała w sieci.

Tomasz Kammel ma problem z Izabellą Krzan. Jaki?

Tomasz i Izabella świetnie dogadują się na wizji, co nie umknęło uwadze widzów, którzy pozytywnie wypowiadają się na temat nowego duetu. Chociaż wydawałoby się, że wszystko wspaniale się układa, to pojawiły się pewne problemy. Informator Plotka donosi, że prezenterowi przeszkadza wzrost swojej partnerki:

Wydawcy „Pytania na śniadanie” są zadowoleni ze współpracy z nową parą prowadzących, ale pojawił się pewien problem. Okazało, że Izabella Krzan jest bardzo wysoka, co nie do końca odpowiada jej programowemu partnerowi. Była Miss Polonia ma 183 cm wzrostu i w obcasach jest tak samo wysoka jak Tomasz Kammel, który przyzwyczaił się do pracy z niższymi kobietami.

Informator portalu donosi, że operatorzy kamer mierzą się z nie lada wyzwaniem. Muszą ustawić kadr tak, by Kammel był wyższy od swojej towarzyszki:

Operatorzy kamery mają więc nie lada wyzwanie, by kadr ustawiać w taki sposób, by to on wyglądał na sporo wyższego. Tomek musi stawać bliżej kamery, Iza nieco dalej. Ponadto wystosowano prośbę, by Iza zrezygnowała ze szpilek.

Tomasz Kammel ma 190 cm wzrostu. Dla porównania Marzena Rogaska, która partnerowała mu przez lata, jest o 10 cm niższa. Nie nosiła jednak butów na tak wysokim obcasie, jakie wybiera jej młodsza koleżanka.


Tomasz Kammel i Izabella Krzan w Pytaniu na śniadanie

Tomasz Kammel i Izabella Krzan w Pytaniu na śniadanie

Izabella Krzan zastąpiła Marznę Rogalską. Zostanie na dłużej?

Izabella Krzan zastąpiła Marznę Rogalską. Zostanie na dłużej?

Izabella Krzan- Wiosenna ramówka TVP 2021

Izabella Krzan- Wiosenna ramówka TVP 2021

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Kamel ma problem sam ze soba!!!! jeszcze nie zdecydowal? hahaha

 • Gość pisze:

  Chcą chyba aby wysokościowo duecik wyszedł jak Dzień Dobry TVN z Prokopem i Wellman 😀

 • Gość pisze:

  Ludzie co za bzdety dziennikarstwo pada już tak, że żal głupota g9rą gratuluję tępoty

 • Gośćo pisze:

  To niech zmienia męskie go prowadzącego i tak już długo prowadzi.

 • Gość pisze:

  Niech on Bogu dziękuje, że nie siedzi w więzieniu dupek za przekręty z lochą bankową a nie zajmuje się tak zgrabną dziewczyną dęty frajer, wielbłąd.

 • Mania pisze:

  Redaktorzy – piszcie prawdę – Iza NIE prowadziła programu Koło fortuny, a jedynie przekręcała podświetlone literki !!! Czyli – co ona wie o prowadzeniu programu ?!? Wie tylko jak ,w miarę, ładnie stać, krzywo się przechadzać i się uśmiechać …

 • Gość pisze:

  Marzenka ma 180cm?

 • Gość pisze:

  Kamel taki wysoki 190 cm nie do wiary a wydaje sie nizszy Krzan tez wydaje sie byc nizsza dziwne!

 • ta mar ta pisze:

  On taki wysoki 😮🤔?? W telewizji wygląda na dużo niższego 🙈

 • Gucia pisze:

  Ale po co jej 190? Niech zdejmie te szpilki. Polacy to średniaki, ale też sporo u nas takich po 160 i do tego psychicznych.

 • Gość pisze:

  co one wszystkie takie wysokie? Niech mnie przyjmą, mam 160, nie będzie problemu

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×