Szukaj

TVP szybko znalazło zastępstwo za Marzenę Rogalską. Tomasz Kammel już niedługo pojawi się u boku prawdziwej piękności

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Marzena Rogalska dzisiaj ogłosiła swoją decyzję o odejściu z TVP. Wywołała ona spore zamieszanie w mediach. Stacja szybko jednak znalazło zastępstwo za czołową gwiazdę. Tomasz Kammel już wkrótce pojawi się na ekranie u boku dobrze znanej piękności.

Tomasz Kammel jest jedną z największych gwiazd TVP. Dziennikarz od wielu lat pojawia się jako gospodarz najpopularniejszych formatów. Prezenter witał wszystkich widzów w porannym programie Pytanie na śniadanie, gdzie razem z Marzeną Rogalską tworzył bardzo zgrany duet. Dzisiaj jednak wszystko się zmieniło, ponieważ jego telewizyjna partnerka poinformowała, że nie pojawi się już więcej w śniadaniówce, a po latach współpracy zdecydowała się opuścić TVP. Na Instagramie opublikowała oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Tomasz oprócz śniadaniówki prowadzi jeszcze kilka innych formatów, np. The Voice of Poland, The Voice Kids i The Voice Senior. Nikt chyba już nie wyobraża sobie muzycznych shows bez jego udziału. Nie może go zabraknąć także podczas największych wydarzeń transmitowanych przez stację. W roli konferansjera radzi sobie wręcz doskonale.

Dziennikarz ma ogromne doświadczenie, a widzowie uwielbiają nie tylko jego profesjonalizm, ale także poczucie humoru i uśmiech, który zawsze towarzyszy mu przed kamerą. Okazuje się, że TVP ma dla niego kolejne zadanie.

Tomasz Kammel pojawi się na ekranie z kolejną gwiazdą TVP

Tomasz Kammel będzie miał teraz bardzo trudne zadanie. Dziennikarz po wielu latach współpracy z Marzeną Rogalską będzie musiał stworzyć duet na ekranie z zupełnie nową prowadzącą. Producenci Pytania na śniadanie nie mają jeszcze pomysłu na to, kto pojawi się w jutrzejszym grafiku zamiast dziennikarki:

W chwili obecnej nie wiadomo, kto pojawi się w programie jutro, w grafiku widnieje Marzena z Tomkiem… Być może pojawi się Tomek w towarzystwie innej prezenterki, a może po prostu dyżur przejmie inna para – zdradza informator Pudelka.

Chociaż dziennikarka podjęła trudną i bardzo odważną decyzję, to zdaje się, że Tomasz Kammel nie ma zamiaru podzielić jej planów. Ma on zostać gwiazdą dobrze znanego show, którego gospodynią była wcześniej jego telewizyjna partnerka. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, na ekrany TVP ma wrócić teleturniej To był rok. Wcześniej format ten prowadziła Rogalska, teraz ma ją zastąpić jej kolega ze śniadaniówki. W roli kapitanów drużyn wystąpią Izabella Krzan i Tomasz Wolny.

Teleturniej ten polega na rywalizacji dwóch drużyn, w skład których wchodzą najpopularniejsze gwiazdy. Odpowiadają oni na pytania dotyczące konkretnego roku. Mogą spodziewać się quizów z lat 60., aż do najbardziej współczesnych wydarzeń.


Izabella Krzan, Tomasz Kammel

Izabella Krzan, Tomasz Kammel

Katarzyna Zielińska, Marzena Rogalska, Małgorzata Ostrowska, Paweł Stasiak, Maciej Kurzajewski

Katarzyna Zielińska, Marzena Rogalska, Małgorzata Ostrowska, Paweł Stasiak, Maciej Kurzajewski w programie "To był rok!".

Izabella Krzan – TVP 2020 jesienna ramówka

Izabella Krzan – TVP 2020 jesienna ramówka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×