Tomasz Kammel świętuje urodziny swojej mamy pięknym wpisem w social mediach. Pochwalił się też wspólnym zdjęciem

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel pochwalił się w sieci zdjęciami, na których pozuje razem z mamą. Dziennikarz uczcił jej urodziny pięknym postem w social mediach. Internauci rozpływają się nad jego słowami. 

Tomasz Kammel od wielu lat jest związany z Telewizją Publiczną. Dziennikarz jest jedną z największych gwiazd TVP i nie może go zabraknąć podczas największych wydarzeń organizowanych przez stację. Często pojawia się na scenie w roli konferansjera, a jego zawodowe doświadczenie i lekkość w prowadzeniu takich imprez przyciąga prawdziwe tłumy. Tomek sprawdza się też doskonale w roli gospodarza najpopularniejszych shows. Wiele lat temu urzekł widzów prowadząc Czar par, a obecnie możemy oglądać go na antenie w takich programach jak: Pytanie na śniadanie, The Voice of Poland, The Voice Kids i The Voice Senior.

Tomek przez lata obecności w show-biznesie zyskał sobie ogromną grupę fanów. Jego popularność z ekranu szybko przeniosła się do social mediów, gdzie jego działalność śledzi mnóstwo internautów.

Tomasz Kammel pokazał swoją mamę

Tomasz Kammel jest niezwykle aktywnym użytkownikiem social mediów. Dziennikarz regularnie demonstruje swoim fanom, jak wygląda jego codzienność. Chwali się nowymi zawodowymi projektami, ale zdradza też wiele z prywatności. Chętnie pokazuje, w jaki sposób spędza czas wolny od pracy. Wiadomo, że uwielbia podróżować i gdy tylko ma chwilę, to opuszcza stolicę i zwiedza nie tylko Polskę, ale też urządza sobie wojaże po świecie. Chociaż codziennie na jego Instagramie pojawiają się nowe treści, to rzadko upublicznia zdjęcia swojej rodziny.

Jakiś czas temu pochwalił się kadrami ze swoim ojcem, który od lat mieszka w Niemczech. Dzisiaj zaskoczył fanów publikacją, na której można zobaczyć jego mamę. Anna Hetman-Kammel świętuje urodziny, a jej syn postanowił uczcić ten fakt w sieci.

Nie jestem mistrzem w opowiadaniu dowcipów, ale moja mama zawsze się z nich śmiała. Bardzo mi to dodawało pewności siebie. Dawno temu zamontowała w mojej głowie wykrywacz kiczu i tandety. Nauczyła mnie miłości do prostych form, minimalizmu i niesztampowych rozwiązań. Pokazała, że ostentacyjne metki i logotypy nie stanowią o klasie. Nauczyła kochać zwierzęta. A gdy ją rozśmieszałem, mimo że była na mnie zła, mówiła, że śmieje się…ale z nerwów.
Dzisiaj moja Anna ma piękne urodziny z piątką z tyłu!
Sto lat Mamo!

Dziennikarz podzielił się pięknymi wspomnieniami i podziękował rodzicielce za wszystko, czego go nauczyła. Obok tego postu fani nie przeszli obojętnie i zasypali Tomka i jego mamę komplementami.

  • Radości dla mamy. Wychowała Cię na super faceta.
  • Zdrowia dla mamy.
  • Jaki piękny, wzruszający i z lekkością czytany post. Wszystkiego najlepszego dla mamy!
  • O jej jak pięknie napisane. Wszystkiego co najlepsze.

My również przyłączymy się do wszystkich miłych słów i składamy najlepsze życzenia mamie Tomka.


Tomasz Kammel z mamą Anną

Tomasz Kammel z mamą Anną

Tomasz Kammel z mamą Anną

Tomasz Kammel z mamą Anną

Zdjęcie mamy Tomasza Kammela

Zdjęcie mamy Tomasza Kammela

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×