Tomasz Kammel dostał wiadomość od konkurencji w trakcie „Pnś”. Opublikował screen rozmowy

DDTVN i PnŚ

DDTVN i PnŚ

Tomasz Kammel w trakcie prowadzenia Pytania na śniadanie dostał wiadomość od konkurencji. Postanowił opublikować screen i pokazać, jak wygląda ostra konkurencja.

Pytanie na śniadanie i Dzień Dobry TVN codziennie o poranku walczą o widzów. Formaty konkurencyjnych stacji prześcigają się w poszukiwaniu atrakcyjnych tematów, zapraszają znanych i lubianych, z którymi prowadzą ciekawe rozmowy.

Prowadzący codziennie zabiegają o uwagę widzów. Każda ze śniadaniówek ma stałe duety – co prawda ostatnio nastąpiło kilka zmian, ale wygląda na to, że sytuacja się już ustabilizowała.

Zobacz: Szok! Rogalska ogłosiła, że odchodzi z TVP. Jej oświadczenie poraża. Była jedną z największych gwiazd stacji

W sobotni poranek na wizji pojawili się odpowiednio Tomasz Kammel i Izabella Krzan, którzy od niedawna prowadzą wspólnie format i Paulina Krupińska z Damianem Michałowskich, którzy także są stosunkowo nowym duetem w DDTVN.

Prezenter TVP postanowił pokazać, jak wygląda konkurencja pomiędzy śniadaniówkami i opublikował screen wiadomości, którą dostał w trakcie prowadzenia Pytania na śniadanie.

Tomasz Kammel pokazał screen wiadomości od Michałowskiego i Krupińskiej

Tomasz Kammel jest obecnie jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Po ostatniej serii głośnych rozstań pracowników z TVP jest on jedną z tych osób, które zostały i mają się dobrze. Minęło już sporo czasu, odkąd jego redakcyjna koleżanka Marzena Rogalska po 12 latach pożegnała się z Pytaniem na śniadanie. To właśnie po jej odejściu zrobiło się o nim jeszcze głośniej, bo nie zareagował tak, jak życzyliby sobie tego widzowie.

Okazało się jednak, że jego obojętność jest wynikiem tego, iż relacja dziennikarki z Tomkiem Kammelem nie wykraczała poza służbowe obowiązki, a prywatnie wbrew temu co obserwowaliśmy na ekranie, czy w social mediach nie mieli ze sobą zbyt wiele wspólnego.

Obecnie prezenter rozpoczyna poranki w towarzystwie Izabelli Krzan. Wygląda na to, że dogadują się bardzo dobrze. Iza niejednokrotnie podkreślała już, że doświadczony kolega bardzo pomaga jej w pracy. Widzowie także polubili nowy duet prowadzących.

Kammel w już wiele lat jest związany z telewizją i zna osobiście wielu innych prowadzących. Wiadomo, że jest w zażyłych relacjach z Anną Kalczyńską z TVN, a tu okazuje się, że także z Damianem Michałowskim i Pauliną Krupińską łączą go serdeczne stosunki.

W sobotę podczas prowadzenia Pytania na śniadanie Kammel i Karzan otrzymali wiadomość od konkurencji. Jeśli tak wygląda zażarta rywalizacja, to życzymy sobie, żeby było tak dalej. Co zawiera screen wiadomości? To wymiana uprzejmości opatrzona żartem Tomasza. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Tomasz Kammel opublikował screen wiadomości od konkurencji

Tomasz Kammel opublikował screen wiadomości od konkurencji

Tomasz Kammel i Iza Krzan - różnica zdań w sprawie choinek w studiu PnŚ

Tomasz Kammel i Iza Krzan - różnica zdań w sprawie choinek w studiu PnŚ

Tomasz Kammel i Izabella Krzan w Pytaniu na śniadanie

Tomasz Kammel i Izabella Krzan w Pytaniu na śniadanie

Komentarze