Izabella Krzan obraziła Tomasza Kammela w prywatnej wiadomości. Poszło o współpracę w „PnŚ”. Dziennikarz pokazał screeny

Tomasz Kammel i Izabella Krzan

Tomasz Kammel i Izabella Krzan

Izabella Krzan i Tomasz Kammel już się nie przyjaźnią? Dziennikarz pokazał screeny wiadomości, jakie otrzymał od niej po emisji jednego z odcinków Pytania na śniadanie.

Tomasz Kammel Izabella Krzan to duet prowadzących Pytanie na śniadanie. W czwartek gościli w telewizji śniadaniowej dietetyka klinicznego – Justynę Jessę. Rozmawiali z nią na temat otyłości. Doktor powiedziała im, że każdy może wyliczyć samodzielnie wskaźnik masy ciała (BMI). Kammel zgłosił wtedy, że jest gotów wyliczyć swoje BMI. Chwycił za kalkulator i wysłuchał zasad.

Choć BMI oblicza się w łatwy sposób, to Tomasz temu nie podołał. Zrezygnowany przekazał kalkulator koleżance, ale również ona miała problem z obliczeniami.

Z matmy jesteśmy dwie nogi, możemy za to dostać antynagrody. Kurczę, myślałem, że to będzie prostsze. Dwójka wybitnych matematyków, Krzan z Kammelem próbowali wyliczyć BMI, przepadli – powiedział zawiedziony Tomek.

Izabella próbowała ratować sytuację, mówiąc:

Gdybyś dał mi kartkę i długopis.

Niestety było już za późno. Obydwoje stali się ofiarami licznych żartów internautów, którzy nie zostawili suchej nitki na ich zdolnościach matematycznych.

Tomasz Kammel pokazał SMS-y od Izabelli Krzan

Zarówno Tomasz, jak i Iza, rozpamiętywali wpadkę przez kilka kolejnych dni. On dodał nawet na ten temat dość obszerny wpis na Instagramie. Zaczął:

Przede wszystkim bardzo Wam dziękujemy za ostatnie 3 dni w Pytaniu na śniadanie. Nawet wpadka z BMI (dużo o tym ostatnio pisano) była przyjemnością.

Po czym dodał:

Dostajemy z Iza dużo propozycji nazw naszego duetu. Po wspomnianych matematycznych popisach moglibyśmy się nazywać BiEmAj lub jak zaproponowała Iza – Dzbany. Jednak oba pomysły wzbudzają nasze wątpliwości.

Na zakończenie wpisu, zaproponował konkurs, w którym można wygrać filmik z gratulacjami dla zwycięzcy:

A zatem pytanie do Was: jak mógłby nazywać się duet w składzie Izabella Krzan – Tomasz Kammel? Jeśli pojawi się propozycja, która nami wstrząśnie oznaczymy jej autora i podziękujemy w nagranym dla niego filmie. Czekam na Wasze pomysły w komentarzach.

Tomek dodał też screena z rozmowy z Izą. Koleżanka napisała mu:

Hahaha co za dzbany z nas.

Całą wymianę zdań możecie zobaczyć na poniższym screenie.

Pod wpisem znalazły się już pierwsze propozycje nazwania duetu prowadzących. Oto niektóre z nich:

  • Nazwijcie się „kaman” (KAMmel+krzAN) a wasz program „o co kaman”.

  • Duet k^2 (k do kwadratu) – bo oboje macie nazwiska na K i jeszcze wciąż zostajemy w temacie matematyki.

  • SIGMA & PI czyli przybysze z MATPLANETY!

A wy macie swoje propozycje?


Izabella Krzan i Tomasz Kammel

Izabella Krzan i Tomasz Kammel

Izabella Krzan i Tomasz Kammel

Izabella Krzan i Tomasz Kammel

Izabella Krzan

Izabella Krzan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×