Tomasz Kammel w salonie urządził siłownię. Wnętrze domu prezentera wygląda bardzo luksusowo

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel zamienił salon w domową siłownię. Przyjrzeliśmy się jego mieszkaniu. Jak tam luksusowo! Prezenter zadbał o każdy szczegół.

Tomasz Kammel to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd Telewizji Polskiej. Dziennikarz od początku kariery w mediach związany jest z publicznym nadawcą, choć przez krótki okres czasu próbował swoich sił w Polsacie. Ostatecznie nie zagrzał tam za długo miejsca i szybko wrócił do poprzedniego pracodawcy. Obecnie prowadzi najchętniej oglądane formaty, do których z powodzeniem zaliczyć można The Voice of PolandThe Voice Kids oraz Pytanie na śniadanie. Regularnie pojawia się także na największych imprezach organizowanych przez TVP, gdyż w roli konferansjera czuje się jak ryba w wodzie.

Kammel jest bardzo aktywny w social mediach, co bardzo doceniają jego fani. Każdego dnia udostępnia na Instagramie nowe zdjęcia lub nagrania, na których pokazuje, jak wygląda jego codzienność. Tym razem zdecydował się zaprezentować salon, który robi ogromne wrażenie.

Jak mieszka Tomasz Kammel?

Z racji tego, że Tomasz na co dzień pracuje w Warszawie i to właśnie tam zdecydował się osiąść na stałe. Dorobił się pięknego mieszkania w wieżowcu, które jest wprost skrojone na miarę jego potrzeb. Najlepszym tego dowodem jest nagranie, które właśnie zamieścił w sieci.

Dziennikarz przykłada szczególną uwagę do tego, by pozostawać w formie fizycznej. Z wielu względów zdecydował się stworzyć w swoim lokum domową siłownię. Tym razem pochwalił się, jak wykonuje z pozoru proste ćwiczenie, które nie wymaga żadnego sprzętu. Gdy tylko podjął pierwszą próbę, przekonał się, że aby je poprawnie wykonać, trzeba posiadać przede wszystkim równowagę oraz mocne mięśnie. Patrząc na grymas malujący się na jego twarzy, można tylko się domyślać, ile wysiłku go to kosztowało.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Tomasz Kammel (@tomaszkammel)

Przy okazji przyglądania się jego popisom, możemy podejrzeć jak mieszka. Salon jest połączony z kuchnią. To niezwykle przestronne i widne pomieszczenie, w którym jest sporo okien. Dzięki takiemu rozwiązaniu od świtu aż do zachodu słońca jest w nim bardzo widno. To prawdziwe męskie królestwo, w którym biel przełamana jest czernią.

Kammel uwielbia czytać, dlatego też zadbał o miejsce, w którym mógłby przechowywać ulubione pozycje. Pomiędzy kuchnią salonem widzimy ustawiony we wnęce finezyjny regał. Tuż za nim znajduje się ściana, podświetlana od góry i dołu ledami. Na przymocowanej do niej półce stoi telewizor, a pod nim wisi soundbar. Nieco niżej możemy zauważyć niewielki kominek, który z pewnością wieczorami wprowadza do wnętrza romantyczną atmosferę.

W części dziennej znajdują się dwie, sporych rozmiarów kanapy, między którymi ułożony jest dywan, a na nim ciemny stolik kawowy ze szklanym blatem. Tu także widzimy kolejny regał wypełniony po brzegi książkami. Z tego pomieszczenia rozpościera się też piękny widok na okolicę. Oprócz sąsiednich budynków dostrzec można także tereny zieleni miejskiej.

 

 

Uwagę przyciąga także przestronna sypialnia. Oprócz ogromnego łóżka z tapicerowanym wezgłowiem znajduje się tu także telewizor oraz niewielka, czarna komoda. Do sufitu, w pobliżu okien, podwieszono wiklinowy fotel. Choć w wielu domach kojarzy się ona wyłącznie z miejscem odpoczynku, Kammel wyznaczył w niej przestrzeń do pracy. Często prowadzi tam warsztaty, siedząc w wygodnym, skórzanym fotelu mając przed sobą laptopa ustawionego na fikuśnym stoliku z metalowymi nóżkami.

Kammel spędza też sporo czasu w kuchni, a ta robi równie spektakularne wrażenie, jak pozostałe wnętrza. Pośrodku ustawiona jest ogromna wyspa kuchenna z czarną podstawą i marmurowym blatem. W pozostałej części możemy zobaczyć rzędy szafek z drewnianymi, polerowanymi frontami.

Spacerując wirtualnie po mieszkaniu dziennikarza, warto zajrzeć także do jego domowej siłowni. Jak przyznał, pomieszczenie to znajduje się zaraz za kuchnią. Nie brakuje w nim profesjonalnego sprzętu, na którym Kammel wylewa siódme poty. Zadbał o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, począwszy od mat wygłuszających po lustra na ścianach, w których może obserwować, czy poprawnie wykonuje ćwiczenia.

Na koniec warto także rzucić okiem na łazienkę. Ta znacznie różni się wyglądem od poprzednich pomieszczeń. Jest mała i w całości pokryta kamiennymi płytami w kolorze piaskowym. Niezwykle ciekawie prezentuje się kran wmontowany w lustro. Prezenter ma też wannę, w której może relaksować się po ciężkim dniu w pracy.

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii.


Tomasz Kammel - jak mieszka?

Tomasz Kammel - jak mieszka?

Tomasz Kammel - jak mieszka?

Tomasz Kammel - jak mieszka?

Tomasz Kammel - jak mieszka?

Tomasz Kammel - jak mieszka?

Komentarze

  • Gość pisze:

    Zapomnieliście dodać,że jest też sauna

  • Gość pisze:

    Ten c(w)elebryta i PiSowski lizus jest tak zakochany w sobie, że aż oczy wypala… założę się, że na pewno kupił sobie sztuczną cipkę, ale nie ma odwagi się nią pochwalić! 😛 Oczywiście, może być aktywny fizycznie i się tym chwalić, ale choćby skały srały, to lalusiom z tropikalnych reality shows i Misterom Polszy, nigdy nie dorówna… 🤣

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×